Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor nőgyógyászhoz mész...

Amikor nőgyógyászhoz mész vizsgálatra, a fehérneműdet már az öltözőben leveszed, vagy csak a vizsgálóasztalnál?

Figyelt kérdés
Nálunk (Örs vezér tér SZTK) egy hosszú folyosó végén van az öltöző, és nem tudom hogy már ott le kell-e vetni a bugyimat. Mert akkor azon a hosszú folyosón végig kell mennem csupasz fenékkel. És ha bugyiba mész be ésvége a vizsgálatnak, akkor a visgálóasztalnál veszed fel, vagy viszed magaddal az öltözőbe, és akkor ez már nem számít?
2009. dec. 21. 10:49
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
És a zokni rajtad van a vizsgálat során?
2009. dec. 21. 10:51
 2/23 anonim ***** válasza:

Általában az öltözőből nyílik a vizsgáló!

Olyan nincs, hogy csupasz fenékkel végigsétáltatnak a folyosón!Ki mondta?? :)

2009. dec. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

az én nőgyógyászomnál is pont a vizsgáló "ágy" mellett van az öltöző.

Tehát kilépek és fekszem is fel.

Úgyhogy bent az öltözőbe kell levetközni:)

2009. dec. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Pedig itt így van. hosszú folyosó (talán 4-5 m) aztán ott van a vizsgáló. Saját szememmel láttam, és másoktól is hallottam, hogy ez így nagyon gáz. Szóval ilyen helyzetben mi a legjobb?
2009. dec. 21. 11:01
 5/23 anonim ***** válasza:
én hosszított felsőben megyek mindig és az öltözőben leveszem a fehérneműt, így nem mész pucér fenékkel végig :D
2009. dec. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ez biztos hogy így van? Mert általában tényleg a vizsgálóból nyílik az öltöző. Én nem is mennék olyan helyre,ahol ez nem így van. De ha tényleg így van,vegyél fel szoknyát,és nem lesz kellemetlen végigsétálnod,a vizsgálóban semmiképp se vetkőzz!
2009. dec. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
42%
Ilyen 1000%, hogy nincs!
2009. dec. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hidd el, így van. Már jártam ott egyszer.
2009. dec. 21. 11:10
 9/23 anonim ***** válasza:
70%
Hát, elég gáz :S SZTK-ban egyszer voltam de soha többet! Olyan durva volt az orvos, majd odacsődített vagy 4 tanoncot, h nézzék ők is. Magánhoz járok, zokni rajtam van persze, nem fogok mezitláb mászkálni a rendelő padlóján :) De ilyen esetben (inkább tavasszal,nyáron) célszerű szoknyába menni, és csak felhajtod, ilyenkor télen meg hosszú pulcsiba, felsőbe, ami takar addig.
2009. dec. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%

Akkor menj máshová!

Az hogy az öltöző ajtaja, meg a nőgyógyász ajtaja között van 4-5 méter, az nem azt jelenti, hogy csak ott lehet bemenni!Nem hiszem el, hogy csupasz se**el mászkálnak ott a nők a folyosón az öltözőből! Valamit nagyon félrenéztél!!!

2009. dec. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!