Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha tampont dugok fel és még...

Ha tampont dugok fel és még szűz vagyok akkor fáj ha szűzhártyát átlyukasztja?

Figyelt kérdés
még csak ma kezdtem el használni tampont már másodikat dugom fel de egy bizonyos pontnál elkezd fájni .. nem merem tovább nyomni így úgy hagyom..

2014. ápr. 16. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
normális hogy fáj először, majd megszokod
2014. ápr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1. A szűzhártya nem szak ki a tamponhasználattól, hisz van egy eléggé rugalmas, tágulékony lyuk a közepén (itt folyik ki a vér is)

2. A szűzhártya átszakadása nem jár fájdalommal, hiszen nincsenek benne idegvégződések. A szűzesség elvesztésekor is a hüvelyizomzat tágulása az ami fájdalmas.

3. Ha a tamponfelhelyezés fáj, akkor a technikán kell változtatni, hiszen normál esetben nem egy fájdalmas dolog.

2014. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
igen és ha nem dugod fel eléggé akkor érezni is fogod és nem is szivja rendesen a vért, hamar kicsúszik és szivárog mellette. Vannak lányok akik addig nem is tudnak tampont hazsnálni amig szüzek én is igy votlam, hiába probáltam nem tudtam rendesen feltenni. Van akinek sikerül van akinek nem.
2014. ápr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szoval gondolom sejted mi a megoldas! :)
2014. ápr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!