Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vékony lány vagyok, lapos...

Vékony lány vagyok, lapos fenékkel és kis mellel, és szeretnék izmosabb lenni. Tudnátok gyakorlatokat mondani? A hülye komikat kérlek mellőzzétek!

Figyelt kérdés

2014. ápr. 17. 23:00
 1/7 Galaxis. ***** válasza:
Ha nagyobb melleket szeretnél akkor ki kell, hogy ábrándítsalak mert az izmosodástól az nem fog nőni! Hogy miért? Válasza google! Próbálj helyesen étkezni talán segít.
2014. ápr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 viktorvarga ***** válasza:

én nemnagyon hiszek ebben,de ha évekig csinálod lehet h tudnál valamit alakitani magadon.

a kis mell amugy nempara,a lapos segg az viszont igen,de szerencsédre azon talán tudsz javitani.(talán)

elmész egy terembe,és ott tudnak mutatni gyakorlatokat

2014. ápr. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tölsd le a sárga kapszula című könyvet (google/body.builder.hu/android market), mert az edzés kicsit komplikáltabb, mintsem csinálj kétnaponta 3x10 guggolást. Ebben a könyvben le van írva az edzés, edzéstervek, étkezések!, és egyébb hasznos infók, melyek segítenek belelátni, miként kéne ezt helyesen csinálni. Dúrván 100 oldal, ingyenes, könnyen emészthető, néha obszcén, de élvezetes olvasmány.
2014. ápr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
esetleg mellezés? Ha mellre edzel és utána abba hagyod akkor lesz melled. A fiúk is azért edzenek h ne legyen olyan a mellük mint egy lányé, mert ha abba hadják kicsit visszább megy. Lehet baromságot mondtam de sztem ez segíthet még ha melleket akarsz. 17/F
2014. ápr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó baromságot mondott:D A női mell zsírból áll, nagyrészt, azon pedig az edzés nem segít. Egyébként engem a lapos fenék nem különösebben zavar, ellenben a kis mell annál inkább.

24/f

2014. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vok: Oké nah mondom nem értek ehez :D Csak belegondoltam ha nem melleznék akkor lógna a csecsem mint egy lány-nak gondoltam ezt a gondolatot megosztom.
2014. ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem gyakorlatoktól leszel izmosabb hanem heti 2-3 rendes edzéstől,jó táplálkozástól és pihenéstől.


www.builder.hu


Ezt az oldalt olvasgasd mert nem fogink neked itt regényt írni.

2014. ápr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!