Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor valaki kamaszodik...

Amikor valaki kamaszodik miert van neki folyas ha valkinek van mennyi ido utan fog megjonni ha mar van mellem es szorzetem is van tov lenn?

Figyelt kérdés
Es hogyhogy azt irjak hogy a folyas az csak feher nekem barnas sargas szinu talan regebbe volt feheres most a napokban vilagos barna ez mi??
2014. ápr. 20. 18:55
 1/1 anonim válasza:
Hát igen a fehér folyásnak fehérnek kéne lenni nem sárgának és nem barnának, de ha neked ez még csak folyás lehet valamit akkor ott gyógyítani kell.. de az is lehet h ez azt jelenti megjött mert amikor nekem jött meg kb 4-5napig ez a barna jött és 28 nap után vagy kevesebb nap után megint jött a barna de már azzal piros menstruáció is jött szóval ne legyél megijedve lehet h megjött :DD de ha mégiscsak folyás akkor menj el nőgyógyászhoz de ha van is ott valami fertőzés vagy akármi gyógyítható kenőcsökkel ne ijedj meg ezt azért tudom mert én ugy tudom h ha sárgás és kellemetlen szagú meg viszket is akkor ott valami fertőzés van...de ha nem viszket akkor megjött szerintem :// :)
2014. ápr. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!