Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első tampon használat?

Első tampon használat?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és '12 augusztusába kezdtem el menstruálni.akkor még nem gondoltam a tamponra,csak betétet használtam.de mostanában már rengeteget gondolkozok rajta.ugye jön a nyár fürdeni is szeretnék..azt tudni kell, hogy nem merem feltolni a tampont.de most megpróbálnám,de előtte azt szeretném tudni hogy lehet-e? 3.napban vagyok és itthon csak light days van.azzal megpróbálhatom? előre is köszönöm.
2014. ápr. 27. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod nyugodtan, bajod nem lesz csak max nem sikrül majd feltenned. Bár nálam úgy van hogy a minit mái napig nehezebb feltennem mint a light dayst vagy a normált, mert a mini kisebb és magasabbra kell tolni és hiába próbálkoztam nem mindig tudtam teljesen a helyére tolni.

Ha nagyon nem megy, vegyél minit.

2014. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!