Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elso tampon hasznalat?

Elso tampon hasznalat?

Figyelt kérdés

2 napja probalok egy tampont felhelyezni de nem megy.....Lehet rossz helyre probalom vagy mi lehet a gond

Mikor megprobalom fenyomni ilyen ugy mond nyomaszto, kellemetlen erzes jelentkezik, ez normlais? Vagy az lehet azert nem megy fol mert a kellemetlen erzes utan nem.merem.olyan erosen nyomni?

Nagyon fontos lenne a tamppn mert vasarnap uszni megyunk es mar nem mondhatom le....otletek? 14/L



2013. szept. 26. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Rossz helyre nem tudod tenni, mert a húgycsövedbe nem megy fel.
2013. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor viszont lehet azert mert nem talalom a lyukat?
2013. szept. 26. 16:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Már van bent 1, mégegyet nem tudsz felnyomni
2013. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

rossz helyre tényleg nem tudod felrakni..!

a legkisebbel próbálkozz. az egyik lábad tedd fel valahova,vagy ülve a wc-n csinálj egy terpeszt,és amikor rakod fel akkor egy kicsit enyhén hátra kell tolni.(és persze ne feszíts közbe hanem lazulj el) de teljesen jó a leírás és a kép is a tamponos dobozban is..

2013. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hogy érted hogy nem találod a lyukat???
2013. szept. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg egyet se tudtam foltenni :/ :D
2013. szept. 26. 16:30
 7/10 anonim ***** válasza:
ha ennyire nem vagy tisztába a testeddel akkor előszőr az ujjaddal tapogasd ki..
2013. szept. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én nem tudtam egyáltalán feltenni amig szűz voltam. és ismerek még más nőket akik szintén igy voltak. Van akinek megy van akinek nem. Próbálkozz azért de ha nagyon nem megy ne eröltesd.
2013. szept. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat meg holnap megprobalom remelem sikerul mert muszaly lenne mennen uszni :)
2013. szept. 26. 18:41
 10/10 anonim válasza:
Na sikerült?:D
2013. szept. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!