Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ti mit szólnátok...

Lányok, ti mit szólnátok hozzá, ha a pasitok el szeretne kísérni a nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Barátnőm a héten megy vissza a nőgyógyászához spirált levetetni és szerettem volna elkísérni, de ő nagyon ellenzi a dolgot. Egyik oldalról tiszteletben tartom a döntését és nem is akarom ráerőltetni, másik oldalról viszont nagyon aggódok is érte.

Az előző alkalom, amikor felkerült a spirál, nem volt teljesen zökkenőmentes: egyedül vágott neki (akkor szintén lebeszélt, hogy elkísérjem) és közvetlenül utána durva fájdalmai voltak és fájdalomcsillapító se volt nála.

Most megígérte, hogy elkíséri az egyik barátnője, ami azért nyugtató és most lesz nála fájdalomcsillapító is (bár ne legyen rá szükség). Ettől függetlenül szerintem normális, hogy tényleg aggódok érte és szeretnék mellette lenni.

Még sose voltam a nőgyógyászat közelében se, szóval nem tudom mi a módi, ezért is kérdem: ti mit szólnátok hozzá, ha a pasitok el szeretne kísérni titeket?



2014. ápr. 30. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem ne kísérd el. Én sem szeretném, ha elkísérne a vőlegényem. Akkor kísérjen nőgyógyászhoz, ha terhes vagyok. Max. Addig sztem ne :) fura lenne a váró tele nőkkel, + Te :)
2014. ápr. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon értékelném, ha a pasim el szeretne kísérni, de a vizsgálatra nem engedném, hogy bejöjjön. Azt nagyon furcsa lenne egy férfinak látni. De ha a váróban várna rám, azt borzasztóan értékelném, szerintem jófej vagy, kérdező :)
2014. ápr. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért a vizsgálatra nem mentem volna be... az tényleg fura lenne :)

Köszi mindkettőtöknek a válaszokat!

2014. ápr. 30. 14:51
 4/6 anonim ***** válasza:
A levétel után nekem nem voltak görceim, csak a felhelyezéskor, 1 perc az egész, ne izgulj, főleg hogy elmegy vele egy barátnője. Amúgy én láttam már ott kisérőként férfit is, én örülnék ha elkísérne a pasim, mert olyan rossz ott egyedül várakozni.
2014. ápr. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem már kísért el, és igen, mikor egyedül voltam, én is láttam sok párt a váróban. Nincs ebben semmi ördögtől való.
2014. ápr. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Az én férjem MINDIG elkísér. Eleinte azért, mert kíváncsi volt rá, hogy milyen egy nőgyógyászati rendelő, aztán egy vizsgáló. Ennél a pontnál megálltunk. Bejött, a beszélgetés alatt bent volt, de a vizsgálószékhez már nem jött oda velem. Aztán eljött a pont, hogy kisbabát szerettünk volna. Sokáig nem jött össze, aztán egyszer mégis. Na, akkor bejött az UH-ra, ahol együtt láttuk a kisbabánk dobogó szívét. Aztán pár hét múlva egyik délelőtt nagyon rosszul lettem, Ő ekkor dolgozott. Nem akartam ráhozni a szívbajt, ezért nem is hívtam fel. Gondoltam úgyis minden oké, és Ő csak feleslegesen idegeskedik. Az orvosomat azonban hívtam, aki azt mondta AZONNAL menjek. Hívtam egy taxit, és irány. Spontán vetélés. Zokogva hívtam fel a férjemet, aki ugyancsak nagyon rosszul viselte. Azt mondta, tökéletesen megért, hogy nem szóltam, valószínűleg Ő is ugyanígy tett volna a helyemben. Viszont rettenetesen bántotta, hogy a rossz hír pillanatában nem volt mellettem. Azóta minden vizsgálatra eljön velem. Van már 3 egészséges gyönyörű gyerekünk, de Ő mindig jön. akár terhes vagyok, akár nem. Bejön, leül mellém, és ott van a vizsgálat alatt is. Szeretem, hogy ez így van. Ma már el sem tudnám képzelni, hogy ne legyen ott, és Ő sem.

2014. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!