Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, akiknek szűnni nem akaró...

Nők, akiknek szűnni nem akaró hüvelygombája/bakteriális vaginózisa stb van. Mesélnétek? Hogy kezdődött, mivel kezelték nektek, mióta tart stb (minden).

Figyelt kérdés
Köszi!
2014. máj. 1. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Szódabikarbonát a legjobb rá. Rengeteg ilyen módszer van fenn a neten, olvass utána.
2014. máj. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Tudom, már mindent elolvastam és nem ez volt a kérdés....

Nem ötleteket és tippeket akarok!

2014. máj. 1. 12:35
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyébként is MINDENKI másra esküszik és mindenkinek más válik be. Van akinek egy egyszerű canestentúl elmúlik, van aki már a fél gyógyszertárat használta, de semmi nem hat. Van aki meg a Grapefruit esetleg foghagyma cseppekre esküszik és olyan is van akinek teljes kivizsgálás volt szükséges és rájöttek, hogy komolyabb baj áll a háttérben, tehát köszi, de elég tájékozott vagyok ilyen téren, tényleg nem ez a kérdés, mint láthatod.
2014. máj. 1. 12:37
 4/12 anonim ***** válasza:

Háhá, nekem azt se tudják, mim van. Gennyes jellegű folyásom van és fáj a szex, és néha találnak valamiféle baktériumot, de aztán azt kiirtják és a folyás csak megy tovább. Mindenen átestem, amin lehet, beleértve a PCR vizsgálatot is a speckó ritka betegségek kiszűrésére, eredmény nélkül.

Kaptam széles spektrumú antibiotikumot, aztán különféle antibiotikumokat az aktuális baktériumra, kaptam gomba elleni kapszulát, és használtam mérhetetlen mennyiségű hüvelyflóra-helyreállító cuccot, Gynoflor, Lactofeel, az összes intim mosakodó holmit, sorolni se tudom :) Próbáltam simán vízzel mosni, fürdést kihagyni (csak zuhanyzás), irrigálni tejsavval, gyógynövénnyel. Az összes bugyimat lecseréltem, egyik se műszálas már, nem hordok tangát, szex után azonnal pisilek és lezuhanyzom.


Semmi sem használ.

Már nem érdekel. Sajnos van ilyen. :) Lehet, h 10 év múlva majd felfedezik, hogy mi okozza ezt nekem.

2014. máj. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja és lefogadom, hogy mindjárt fog jönni egy fél tucat természetgyógyászat-hívő, de közlöm, hogy az ezüstkolloid és a propolisz sem vált be, a joghurtra pedig nem vagyok hajlandó. Ha a tejsav és a gyógyszertári baktériumok nem váltak be, akkor nem fogok mindenféle kétséges eredetű és összetételű baktériumokat pakolgatni "oda".
2014. máj. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez borzasztó :( azért ne törődj bele! És mióta tart?
2014. máj. 1. 13:25
 7/12 anonim ***** válasza:

Most lesz három éve. Lassan muszáj elfogadnom, hogy az orvostudomány nem tud a problémámmal mit kezdeni. Kb 5 különböző nőgyógyászon vagyok túl, és nemibeteg gondozóban is voltam. Elég volt, nem akarok ebbe belebetegedni, és a gatyámat rákölteni még újabb nőgyógyászokra... :)


A mostani nőgyógyászom tünetileg kezel, ez legalább valami. Gyulladáscsökkentő kenőcsöt kapok, hogy ha éppen durvább az állapot, azt le tudjam húzni vele (így szerencsére megy a szex, az egésznek az elején kb egy évet ki kellett hagynunk, annyira fájt) és gynoflort folyamatosan a normál flóra miatt.

2014. máj. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem fél évente egyszer jött ki eddig, de akkor 1 hét alatt elmúlt...meg a tünet csak annyi volt, hogy piros volt és fájt a szex. Most meg nem fáj, nem piros csak a váladékom darabkás és büdösnek éreztem, elmúlt canestentől, majd 2 hét múlva visszajött :( (lehet, hogy az antibiotikumok miatt) és annyi rémséget olvasni , a te történeted is teljesen elborzaszt :(
2014. máj. 1. 14:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen harcolj ki egy tenyésztést és ha tényleg gomba, akkor tisztességes belsőleges (kapszulás vagy tablettás) kezelést. Hátha neked nem lesz ilyen kálváriád, csak ne a Canestennel próbálkozgass, hanem legyen rendesen kezelve :)
2014. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem kerek perec kijelentette az orvos, hogy ő nem szereti a tenyésztést, szerinte sz.art sem ér és látja, hogy gomba,úgyhogy nem fog csinálni nekem olyat :O
2014. máj. 1. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!