Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Inofolic táplálékkiegészítőt...

Inofolic táplálékkiegészítőt írt fel a nőgyógyászom. Pco gyanú áll fenn a sok apró ciszta miatt. Szénhidrátmentes diétát kell alkalmaznom. Nem szeretnék még babát. Az inofolic segít a fogyásban és a menstruáció helyreállításában?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 19:43
 1/4 anonim válasza:

Hát ez egy viszonylag új étrend-kiegészítő, legalábbis Mo.-on. Fogyásról-hízásról nagyon vegyes a visszajelzés, viszont a menzeszt az esetek nagy többségében rendbe szokta tenni.

A fogyást illetően - tudom, könnyű azt mondani- de csak a helyes táplálkozással és mozgással fogsz tudni elérni. Sok sikert!

2014. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia.en konkreten azert iszom az inofolicot hogy teherbe tugyak esni mert babat szeretnenk.en hizok tole.
2014. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mennyit híztál az inofolictól? Illetve gondolom neked nem cél a diéta és a fogyás a baba mellett. Valószínűleg azért írta fel a nőgyógyászom, hogy helyreálljon a menstruációm, viszont azt mondta hogy szénhidrátmentes diétáznom kell, gondolom csak nem írt fel olyan kiegészítőt amitől pont az ellenkezője lenne, hogy hízzak. Vélemény?
2014. máj. 7. 11:14
 4/4 anonim válasza:
Első vagyok, én is iszom napi 1x az inofolic-ot szintén azért hogy rendbe legyen a menstruációm, illetve baba miatt (de az anyagcsere zavarra is elvileg jó hatással van -értem ezalatt az inzulin szint normalizálódását, természetesen megfelelő étkezés és mozgás mellett, tehát nem csodaszer- és én nem hízok tőle. Egész biztos hogy Mindenkinek máshogyan reagál rá a szervezete. Végül is a fogamzásgátlókra sem mindenki ua. reagál...
2014. máj. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!