Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen természetes gyógymód...

Milyen természetes gyógymód válik be nektek menstruációs görcsökre?

Figyelt kérdés
Abbahagytam a tablettát, most ugyanúgy szenvedek, mint régen. Ötleteket, tapasztalatokat szeretnék kérni! Köszönöm, 22/N
2014. máj. 5. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó meleg víz vagy ha nagyon görcsöl akkor szauna övet rakok fel.
2014. máj. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elektromos melegítőpárnát tegyél a hasadra.
2014. máj. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Körbetekerem a derekamat és hasamat mindenféle dologgal, hogy melegen tartsa. Néha jó a homorítás, hát kinyújtása, a hasam finom simogatása.
2014. máj. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Menstruáció előtt pár nappal és alatta is cickafark teát szoktam inni. Ezen kívül mint ahogy előttem is írták már, hogy valami olyat kell rárakni ami melegíti. És egy jó forró zuhany is jól eshet.

Illetve, ami nekem nagyon hatásos, hogy lefekszek egy órára, és zenét hallgatok.

Ez egyrészt eltereli a figyelmet a fájdalomról, másrészt pedig olyan rezgéseket indít el a testben, ami csillapítja a fájdalmat.

És egyébként vehetsz be Algopyrint is, mert az nem károsítja a májat.

2014. máj. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!