Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy marad még...

Lehetséges, hogy marad még bennem sperma tegnap előtt estéről? Ugye nem a gomba jött vissza MEGINT?

Figyelt kérdés
gombás fertőzésre canestent ìrt fel az orvos. Elmúltak a panaszok, majd menzesz után 4-5 nappal megint jelentkezett a túrószerű váladék és a büdös szag. Másik orvoshoz mentem az felírt Klion d 100at, meg szájon át szedhető candida ellenes tablettát. Elmúlt minden tünet. hétfő éjszaka belém élvezett a barátom... még másnap is folydogált...de ma reggel is bővebb volt, felnyúltam és nem darabos a folyás de fehésen sűrűbb és egy minimális szaga is volt....kezd visszajönni a gomba ? :( vagy lehet, hogy csak a ciklus azon táján járok mikor ilyen a váladék?
2014. máj. 6. 08:19
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Fehéren sűrűbb


3-4 nap mulva jön meg a menzesz.

2014. máj. 6. 08:20
 2/23 anonim ***** válasza:
Én azt tartanám valószínűbbnek, hogy kezd visszajönni. Sajnos gyakran látjuk az, hogy a gomba többedik visszatérésénél nem feltétlenül a jellegzetes tünetek vannak, és ez klasszikusan úgy szokott kinézni, hogy fehéres sűrűbb váladék. Orvos vehet kenetet és megmondhatja biztosra.
2014. máj. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Akár viszketés nélkül is lehet a fenti.
2014. máj. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szerintem kellett volna várni a szexxel, míg teljesen elmúlik a fertőzés. Minimum 1 hét..
2014. máj. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Vártam egy hetet miután teljesen elmúlt!
2014. máj. 6. 08:53
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

Paleózol? Vagy hogyhogy elmúlt teljesen a fertőzés?


Ha az életmódod olyan, hogy egy ilyen gombás fertőzés tényleg kialakulhat benned, akkor az nem szűnik meg csak akut mérgektől, gyógyszerektől. Örökké nem szedhetsz gyógyszert, ha valami gond van a testedben, ezt jelzi egy fertőzés, az azért sanszos hogy kiújul, ha az alap problémát nem rendezted.

Táplálkozásod mennyire van rendben? Ezért kérdeztem a paleót.

2014. máj. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Párodat nem kellett (volna) kezelni? Gombás problémák esetében nem elég az egyik felet kezelni, mert csak "pingpongoznak" a bajjal.
2014. máj. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
igazából nem a párom...csak találkozgatunk.
2014. máj. 6. 11:20
 9/23 A kérdező kommentje:
Vegetáriánus vagyok, cukrot nem eszek, szénhidrátot sajnos szerintem sokat (tésztákat, krumplit...)
2014. máj. 6. 11:41
 10/23 anonim ***** válasza:

Na akkor szépen visszakaptad a párodtól a gombát.

Ahhoz pedig, hogy meggyógyulj egy gombából, nem kell se paleó, se szénhidrátmentes étkezést folytatni - ajánlom a legújabb paleohuszár figyelmébe, aki mellesleg persze férfi.

2014. máj. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!