Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy marad még...

Lehetséges, hogy marad még bennem sperma tegnap előtt estéről? Ugye nem a gomba jött vissza MEGINT?

Figyelt kérdés
gombás fertőzésre canestent ìrt fel az orvos. Elmúltak a panaszok, majd menzesz után 4-5 nappal megint jelentkezett a túrószerű váladék és a büdös szag. Másik orvoshoz mentem az felírt Klion d 100at, meg szájon át szedhető candida ellenes tablettát. Elmúlt minden tünet. hétfő éjszaka belém élvezett a barátom... még másnap is folydogált...de ma reggel is bővebb volt, felnyúltam és nem darabos a folyás de fehésen sűrűbb és egy minimális szaga is volt....kezd visszajönni a gomba ? :( vagy lehet, hogy csak a ciklus azon táján járok mikor ilyen a váladék?
2014. máj. 6. 08:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Persze, hogy naponta hárommal találkozol, mert a másik harmincezer, aki viszont NEM lett terhes a tabletta mellett, csak háromhavonta egyszer megy hozzátok vissza, tablettát íratni...


Természetesen semmilyen védekezési forma sem 100%-os, de az, hogy tablettaszedés MELLETT még óvszert használjon, az kb olyan, mintha csak vegyvédelmi ruhában mehetne utcára.

2014. máj. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

"De az se véd 100%osan,ennyire nem lehetsz hülye!"

Most akkor te lehülyézhetsz engem rögtön, de fordítva már

bántja a kis szívedet? Érdekes ;)


Egyébként a nyakamat tettem volna rá, hogy most az jön, hogy te nőgyógyász vagy, vagy ott dolgozol vagy nővér vagy akármi -.- Mekkora kamu.

Valoszinüleg a "szeked tabit mégis terhes lettem" féléknek a 80%-a néha-néha elfelejtette bevenni, vagy antibiotikumot szedett, (vagy mást) ami gyengíti a hatását , esetleg kihányták/hasmenésük volt ami szintén hatástalanítja...Csak ezt elfelejtik közölni, mert akkor felelőtlennek vannak tituálva, így meg a tabletta a hibás, nem ők...

2014. máj. 7. 18:39
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekem 2-szer volt gombás fertőzésem. Az egyik durva tünetekkel járt, a másik szinte tünetmentes volt, csak törléskor volt nyákosabb váladék, és szaga sem volt. Mindkét alkalommal gyógyszert adtak a partneremnek is. Férfiak gyakran "gombások", csak nekik nincs tünetük. Nagy a valószínűsége, hogy visszafertőződtél.
2015. jún. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!