Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Így is meg fog vizsgálni?

Így is meg fog vizsgálni?

Figyelt kérdés
Inzulin rezisztencia miatt felborult a menstruációm, és beutaltak nőgyógyászhoz. De amint kiderült biztos hogy meg lesz aznap. Így is megfog vizsgálni? Sajnos nincs mód az időpont megváltouztatására. És ha megvizsgál, akkor mi fog történni? Még nem voltam nőgyógyásznál. (Szűz vagyok, ha ez fontos ilyenkor?)

2014. máj. 6. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem fog, kérj más időpontot. Olyan nincs, hogy nem lehet megváltoztatni. De ha felborult a menstruációd, honnan tudod, hogy akkor lesz meg?
2014. máj. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért nem lehet, mert a város legjobb nőgyógyásza, és alig van időpont. Onnan tudom hogy meg lesz, mert holnap kell mennem és ma jött meg.
2014. máj. 6. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Akkor felhívod, hogy megjött. Azt fogja mondani, hogy menj máskor.
2014. máj. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász igenis mwg tud vizsgálni a vérzés közben is, de ezt elsősorban akkor csinálják, ha pont azzal van a gond, hogy nem akar elállni. Jelen körülmények közt tényleg jobb lenne átjelentkezned.
2014. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog. A telefon nem rossz ötlet.
2014. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!