Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ereszkedett meg a...

Miért ereszkedett meg a mellem ilyen fiatalon? Mit tehetek ellene? FONTOS!

Figyelt kérdés
16 éves vagyok...és kb. 1 éve a melleim minden előzmény nélkül megereszkedtek szinte egyik napról a másikra. Mit tehetek,hogy legalább egy kicsit feszesebb legyen? Tudom,hogy soha nem lesz már annyira feszes...de ez borzasztó..elfogadtam,de ha a szexre kerül a sor naon naon ciki ilyen fiatalon :(
2009. dec. 26. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom lefogytál és attól tűnik úgy, mintha megereszkedett volna. Ha hízol, akkor valószínűleg újra kerekebb lesz, másrészt a fogamzásgátlótól is, ha majd szedni fogod.
2009. dec. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Semmiképp ne fogadd meg a hidegvizes zuhany-féle tanácsot. Jó kis tüdőgyulladást lehet kapni. A melltornák sem túl sokat érnek. A krémek meg szerintem egyenesen semmit. Talán még változni fog és nő, feszesedik. Amúgy ez örökletes? Betegségre is utalhat, vagy hormonproblémákra. Meg kéne nézetned egy nődokival! Fiatal vagy még, reméld hogy változik... Mást nem tudok mondani.
2009. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
járj kondizni vagy ha nem akarsz,csinálj otthon mellizom gyakorlatokat ,járj úszni,az mind erősíti,növeli esetleg még szebbé teszi a melleidet.
2009. dec. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A mellek tartószalagjait sem tornával, sem váltózuhannyal nem lehet feszesíteni... Ha ez egyszer megnyúlik, egyedül csak műtéti úton lehetséges változtatni rajta.


Valószínűleg gyakran nem hordtál melltartót, ezért nyúlhattak meg a tartószalagok.


Figyelj oda és mindig megfelelő méretű melltartót vegyél fel, sportoláshoz meg speciális "sport-melltartót", ami jóval erősebb a hétköznapi melltartónál.

2009. dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem tudom, hogy milyen melltartót hordasz(hordtál), de ez lehet a sok Push-uptól is.

Am tényleg a hideg vizes zuhany az jó!

De sztem csak nyáron próbáld!

Legrosszabb eset:plasztika, de ne várd meg hideg vízre fel!

2009. dec. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!! :) Rem. használ is vmit...ha vkinek van egyéb ötlete az lécci komizzon!
2009. dec. 29. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!