Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nehezet emelek késhet a...

Ha nehezet emelek késhet a menzeszem, mivel lehetne mégis "meghozni"?

Figyelt kérdés
5 napja késik, de már kb két és fél hete fáj a hasam amióta aratáskor zsákokat emelgettem!Mi lehet a baj?
2008. júl. 28. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

Én úgy tapasztaltam, hogy pont hogy nem késik tőle, hanem hamarabb megjön. Én régen, még diák koromban szórólapotam, és egyszer egyedül kellett elcipelnem hat stóc lapot, mindkét kezemben kettő, három a táskában, a hatodikat amikor megpróbáltam felemelni, akkor éreztem valami furcsa fájdalmat a hasamban, mintha valami "lecsúszott volna" belül, aztán estére iszonyatos görcseim lettek és megjött kb. két héttel korábban.

Ha arra gyanakszol, hogy az emelgetés neked is valami galibát okozott bent, de nem jött meg, akkor menj el dokihoz, és mondd el neki, ő jobban tud neked segíteni.

2008. júl. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha emelsz, előfordulhat, hogy hamarabb megjön.
2008. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!