Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PMS-ben szenvedő társaim!...

PMS-ben szenvedő társaim! Nektek milyen tüneteitek vannak? Menstruáció előtt hány nappal jelentkeznek? Kezelitek valamivel (gyógynövény, stb)? Hány éves korotokban kezdődött?

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem 13-14 évesen,menzesz előtt egy héttel kezdek nagyon hisztis lenni ugyanakkor érzékeny, bármin képes vagyok ilyenkor elsírni magam, illetve vérzés előtt pár nappal elkezdek farkaséhséget érezni, ilyenkor habzsolok, kívánom az érdességet.
2014. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1 es vagyok, amúgy nálam a doki pont ebbe a hónapba progeszteron hiányt állapított meg, pontosabban nagyon alacsony érzéket, kaptam rá gyógynövényt ami elvileg helyrehoz 3-6 hónap alatt,úgyhogy akik ebbe szenvednek nőgyógyászati vizsgálat mindenképpen szükséges, aki ha úgy látja továbbküld hormonvizsgálatra. 27/n
2014. máj. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem hat rám a PMS. De komolyan. Nekem mensi ideje alatt van az hogy fel tudnám néha falni a világ összes csokiját :O Máskor ez nincs :)
2014. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

13 évesen kezdődött azóta, nekem minden menzesz elött pattanások jönnek ki (sok,mindenfelé), érzékeny vagyok,idegbeteg vagyok, és édességhiányom van://


16L

2014. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

#utolsó voltam. elötte kb.1-2 héttel


16L

2014. jún. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:)
2014. jún. 29. 16:13
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is hisztisebb vagyok szerintem, meg lehangoltabb, feszültebb.. Napokkal előtte elkezd fájni a mellem, nyomásra, érintésre fájdalmas lesz, pláne, ha leveszem a melltartóm. Szédülök, hányingerem van előtte, és székrekedésem van (bocsi :)). Egy nappal azelőtt, hogy megjönne elkezd iszonyúan fájni a fejem, ami nem múlik el csak gyógyszerre, majd aznap elkezd menni a hasam (megint bocsi:D), hányinger, szédülés marad, elkezd görcsölni a hasam meg szúrni az oldalam, és ezek ki is tartanak a végéig.
2014. júl. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Nekem kb. 1héttel előtte már jönnek a tünetek..nem biromm .. hétfőn kell megjönnie és ma már teljessen kivagyok. Ok nélkùl hisztizek egésznap,aludni nem birok..
2014. júl. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En menses elott 10 nappal erzem, sajnos en sokat pukizok, meg nyugos vagyok.
2018. jan. 13. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!