Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MEgváltoznak a "rosszfiuk"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MEgváltoznak a "rosszfiuk"? és vajon a "rosszfius" külső, viselkedés mindig rosszfiut rejt vagy csak álca? Főleg pasik véleménye érdekel, de lányok tapasztalatait is szivesen olvasnám

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 10:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Remélem nem valami uninteligens drogos cigány miatt kérdezel ilyet. Mert ezek csak akkor "jófiúk" amikor megdöglenek!
2010. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

óhh én már nagyon kifejlesztettem magamnak egy módszert amivel a kis visszahúzódó lányokat meg azokat is meg tudom fogni akiknek vadsrác kell:D

igen van egy álca egy rosszfiú egy hím soviniszta állat aki úgy van a lányokkal hogy azok csak díszek a p*na körül, de mikor a lány elkezd beszélgetni vele(merthogy nem akarja elhinni hogy ilyen bugrisbunkó létezik egyáltalán) rájön hogy neeem ez a srác nem olyan amilyet mutat. Ez a srác valójában el van veszve... egy régebbi szerelmi csalódás miatt melyet ugyan kihevert nagyjából de még mindig fáj ha rágondol és nem szívesen mesél róla:D na ez a srác valójában ezzel az álarccal védekezik de valamiért ennek a 10 perce még vadidegen lánynak meg tudott nyílni tud beszélni az érzéseiről. Ismét tud bókolni

szóval miután ez a vadbarom (aki a többiekkel ugyanolyan vadbarom csak a lányra néz gyönyörű tágra nyílt szemekkel) elhint néhány kedves bókot olyan nincs hogy a lány nem hagyja magát megcsókolni/adja meg valami elérhetőségét


ez lehet hogy csak az én egyéni stratégiám de nekem bevált:D

2010. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy az ilyen rosszfiúkból lesznek a legnagyobb papucsférjek.

14-24 évesen kiélik magukat, aztán már nem lesz olyan nő aki szóba állna velük, és megállapodnak egy olyannál, akitől régebben semmit sem akartak volna.


Egy hónapja találkoztam egy olyan sráccal, aki életem első kapcsolata lehetett volna. Legalábbis én így gondoltam, ő nem egészen. Rendesen összetörte a szívemet, amikor kijelentette, hogy egy randi, meg az hogy "szeretlek" nála nem jelent semmit.


Most nyolc évvel később van egy bálna nagyságú felesége, akit ott csal ahol tud, én meg itt vagyok az orvosin tanuló barátommal, akit imádok és szeretek másfél éve.

Inkább nem írom le, milyen szöveggel próbálkozott be.


Szerintem hagyd a francba, nem ér annyit az egész.

2010. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

2 kommentelő:)


én is így küldöm, de nekem tényleg így volt, h jól átbasztak stb...

nem csak szinészkedek:P

de tényleg lehet vele aratni:)

2010. aug. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
a külső takarhat egy szerencsétlen, nyavajás gátlásos akárkit is akit kitagadott a normál társadalom ezért huligánoskodni akar vagy iesmi....
2010. aug. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Édesem :) ez egy naiv kérdés :) de a véleményem azért leirom.

Nem lehet!! :D Próbálkozhatsz,de nem fog sikerülni.

A másik hogy miért akarod megváltoztatni??Ő igy jó,ő ilyen ember.Keress olyat,akit nem tartasz "rossznak" , mert bizony ő csak a te szemedben "rossz".ilyen titulus nem létezik.mert ami neked "rossz" az lehet nekem egy tökös srác ;-) szóval ez relativ.

Naiv gondolat részedről h majd megváltoztatod.senkit nem lehet,max csak ideig óráig.a pasik viszont az ilyen nők elől menekülnek,vagy csak játszanak vele,kihasznál ne adj isten.Ezt elrejteni úgysem fogod tudni előle h meg akarod változtatni,úgyis rájön :)

Én személy szerint kedvelem a "rossz"fiúkat,és inkább tökös srácnak hivom őket :) szenvedélyes órákat lehet velük tölteni,de ennyi.hosszabb távra ne tervezz.vagy ha mégis összejön a komoly kapcsi,akkor fogadd el őt ilyennek :) h esetleg néha mással is lefekszik,ami nem akkora kaland sztem,ha hozzád jön haza :) egy okos nő tudja,ha a férje,párja máshoz is jár néha,nem redszeresen,akkor az neki csak jó ;-)de majd rájössz idővel.Ne ellenkezz az élettel,meg az emberekkel,hanem müködj együtt :) ha nem igy teszel,a futásod örökké tart majd,és közben lemaradsz az életről :)

2010. aug. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jah és 27 éves lány voltam.elöző hozzászoló :)
2010. aug. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
én 31 vagyok és épp szerelmes egy "rosszfiuba" ,de a roszfiu nem rosszat jelent :)
2010. aug. 5. 10:53
 9/14 A kérdező kommentje:
A megváltoznak,nem arra vonatkozik,hogy én akarnék megváltoztatni bárkit is.úgy értettem,hogy a nagy csajozók elöbb utóbb lecsendesednek e?
2010. aug. 5. 11:01
 10/14 anonim ***** válasza:
Háát.. mi most végeztünk középben, 2 hónapja a párom az a fiú, aki az osztállyal nem beszélgetett, nem mondott senkinek semmit.. , csak akkor hallottam beszélni, mikor felelt.. Idegesítő volt nagyon.. aztán egyik nap követtem, és elkezdtünk beszélgetni. A külseje mint egy igazi kis köcsög, aki megfekteti a csajokat, utána dobja, a viselkedése is.. egész nap nem beszélt éveken át.., csak 1-2 nagyon közeli haverjával a suliban.. azse oszttársa volt, és csak neki dőlt a falnak egész nap.. vagy ült a helyén.. De most Áhh :$:$ Fantasztikus pasi sztem :$ Nagyon kedves, bemutatott 1 hét múlva a szüleinek :$ Imádom :$
2010. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!