Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért? Elsősorban fiúk válaszá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Elsősorban fiúk válaszát kérem, és lányok tapasztalatait!

Figyelt kérdés
Miért van az, ha buliba egy kicsit összemelegedik egy csaj a haverjával, és megbeszélik, hogy a történtek után is barátok maradnak, és nincs semmi érzelem. Másnap pedig józanul megbeszélik a dolgokat, hogy milyen jó volt,és lehet ismétlés is,és már 2 nap múlva nem is beszélnek a történtek után? Holott előtte mindennap beszéltek 6 órát. Pasiknál miért van ez mindig?
2012. jan. 8. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert részegen másképp látták egymást, és lehet, hogy miután megbeszélték a dolgokat józanul, inkább el akarják felejteni egymást.
2012. jan. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mert nem lehet szexelni haverral, úgy hogy haver is maradjon.
2012. jan. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
áhhh értem,köszönöm. akkor ennyi volt a nagy barátság :)
2012. jan. 8. 16:05
 4/12 anonim ***** válasza:
mert valamelyik kezdte a dolgot kihasználva a részegséget a másik pedig belement... az egyik akarja a másik nem... és ez kiderül szex után
2012. jan. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert a barátság nem erre való.
2012. jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

igazából ehhez az vezetett,hogy mind a ketten nagyot csalódtunk egy emberben pont az nap,amikor a buli volt,beszélgettünk erről,és utána már csak minden jött magától.

csak hát én azt hittem minden olyan lesz ezután mint régen,de hát ahogy a napok telnek egyre valószínűtlenebb a dolog..

2012. jan. 8. 16:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Így a barátságból szexkapcsolatot csináltatok és már nem tudtok napi 6 órát beszélni, mert helyette pár óra alatt elintézitek egymást. :) Nincs ezzel semmi baj, csupán találtatok egy kellemesebb időtöltést. Ugyanúgy tarthatjátok barátnak egymást ezek után is.
2012. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

hát már 3-4 napja egyáltalán semmit sem beszélünk. nem keressük egymást.

én meg nem akarok neki írni,nehogy félreértse,hogy közeledek felé...

2012. jan. 8. 16:30
 9/12 BlackSword ***** válasza:
Hát pont ezért nem szexelünk haver-baráttal... Vagy barátság, vagy szex, vagy kapcsolat... Együtt nem megy...
2012. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jól van,köszönöm szépen,mindenkinek ment a (y) jel ;)
2012. jan. 8. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!