Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gondot okozhat a babára...

Gondot okozhat a babára nézve? A 6. hét végén voltam uh-n. A jobb petefészkemben egy 25mm-es sárgatest tömlő (ciszta) volt. Volt esetleg valaki, akinek volt ilyen, és mégis elhalt a babája? Vagy ez megvédi a babát?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ööö. Ilyen mindenkinek van, aki terhes, legalábbis a dokim nekem ezt mondta. Én emiatt görcsöltem is. A kilökődő petesejt helyén alakul ki. Nem okoz gondot. Majd felszívódik. A fiam három hónapos :)))
2014. ápr. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem januárban volt egy missed ab-om, műtét napján is még vagy 4-5 cm-es volt, nagyon feszitett, de műtét után visszafejlődött...aztán hipp-hopp ismét terhes lettem:)

sajnos ez nem elég...előfordulhat bármilyen genetikai baki ami miatt nem marad meg...:S

2014. ápr. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, ma 14 hetes terhes:)
2014. ápr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 7. héten egy 3,0 cm-es cisztát találtak a beágyazódott petesejt mellett, azt mondták ez nagyon gyakori, mire legközelebb megyek, nyoma se lesz... Így is lett, azt mondta a doki, hogy 2 menszesz között is sokszor van ilyen ciszta a petefészekben, csak nem vesszük észre, hiszen nem járunk állandóan UH-ra. Ne aggódj, el fog tűnni. Ma 4 hónapos a gyerekem.
2014. ápr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt sárgatest cisztám. terhesség esetén sárgatest mindenkinél kell hogy legyen, hisz ez tartja fenn a terhességet! Úgyhogy ne aggódj. Ráadásul nekem elég nagy volt, 7-8 hetesen volt 4 cm nagyságú és bizony sokszor fájt is. Orvosom mondta, hogy kb a 14. hétre felszívódik, mikor a méhlepény átveszi a sárgatest feladatát. Tehát a sárgatest kell a terhesség elején, fenntartja a terhességet, majd a 12. hét körül kezd elsorvadni.
2014. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!