Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg illik kerdezni a lanyoktol...

Meg illik kerdezni a lanyoktol h mikor menstrualnak? Lanyok, nok, csajok ti hogy reagalnaok ha egy ferfi baratotok rakerdezne?

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
második kérdésedre válasz, nem zavarna.
2014. máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem úgy a semmiből hozakodna elő, hanem látja, hogy fájlalom a hasam és közben ordítok mindenkivel, mint a sakál, akkor igen, megmondanám, hogy megjött. Aztán valószínűleg elsírnám magam és meg kellene ölelgetnie :D
2014. máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ, hogy milyen szituációban, miért kérdezné.
2014. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem azt mondom, hogy titok az, hogy mikor menstruálok, de még soha egyetlen fiú barátom sem kérdezett tőlem ilyet és én sem mondtam soha egyiküknek sem, szerencsére ők sem mondanak olyanokat pl. hogy ma önkielégítettek mondjuk, szóval ez szerintem intim dolog, más kérdés, hogy én nem szoktam hülyén viselkedni ha megjön, ugyanolyan vagyok, mint máskor.
2014. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Mikor voltál WC-n és nem túl kemény-e a székleted, ezt se kérdezték meg még tőlem. De miért is tennék?
2014. máj. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ...Ha látja, hogy rossz a kedvem és fáj a hasam , erre megkérdezné, hogy menstruálsz, akkor nem venném zokon.


Ha ideges vagyok valakire, teljesen jogosan erre a fejemzeh vágná, hogy biztos megvan neki, arra borzasztóan dühös lennék, mert ez sztereotipia és egy nő nem csak akkor lehet dühös, ha megvan neki -.-


Ha csak úgy, semmi körités nélkül kérdezne rá akkor furán néznék..

2014. máj. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi barát vagy a párom akivel intim kapcsolatom van? Mert baromira nem mindegy!
2014. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!