Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egy lánynak megjött a...

Ha egy lánynak megjött a baja, és mellette ül egy férfi. A férfi megérzi a betét/ véresbetét illatát?

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. Mint ahogy egy nő sem érzi meg, ha a metrón mellette ülő férfinek gombás-retkes a himbilimbije.
2014. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hááát, ha napokig ugyanaz a betét van bent...

Nem, semmit nem lehet érezni.

2014. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én biztos vagyok benne, hogy megérzik. Én néha érzem, ha egy nő mellettem ül és havibaja van. Én tampont hordok azt nem lehet érezni, de multkor elfogyott és kénytelen voltam betétet betenni...na hát annak borzalmas a szaga , néha megcsapott :S
2014. máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Normális tisztálkodás és rendszeres csere esetén nem valószínű.
2014. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A nők megérzik egymáson. Nem feltétlenül az illatát, persze azt is néha, de valahogy érzed a másikon a változást. Tudod, azért van, hogy egyszerre jön meg a nagyon jó barátnőknek, mert régen a bébiket több embernek is szoptatnia kellett az őskorban, így össze kellett szokni a nőknek.


Nem vetted még észre, hogy a férfiak mindig bámulnak, ha megvan a menzeszed? Ez tuti, hogy ugyanolyan ösztön, megérzik a szagot, de biztos, hogy csak tudat alatt. Ebben egészen biztos vagyok, már 16 éve mestruálok és minden hónapban megtapasztalom ezt. Pedig nem ragyogok olyankor, hogy jaj de kelljen bámulni:D De ez olyan, mint a kutyáknál a tüzelés.


Szerintem a vér szagát nem érezheti egy másik ember nadrágon+bugyin+betéten át, mert a saját esti "lenti" bepállott szagunkat se érzi más, csak mi.

2014. máj. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre, hogy bámulnának...
2014. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is észrevettem, hogy menses idején jobban bámulnak a férfiak, de már több lépés távolságról, tehát biztos nem a szag miatt.

Én viszont meg szoktam érezni néhány nőismerősömön, pedig ők nem ápolatlanok. Az én váladékomnak is van szaga, és hiába cserélem a betétet gyakran, ha az ember reggeltől dolgozik, délutánra már büdi.

2014. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, pontosan nem akkor bámulnak meg a férfiak, hanem a peteérés időszakában! Erre számtalan több száz, ezer főt bevont kísérletet csináltak. A férfiak az ovuláló nőket tartották a legvonzóbbnak.

Valószínűleg te érzed magad rosszabbul ezeken a napokon és ezért érzed, hogy mindenki téged néz:)

2014. máj. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A brit tudósok, mi?:)))
2014. máj. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!