Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik/Férfiak ki hogy reagálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik/Férfiak ki hogy reagálja le, ha egy csaj/nő menstruál és ilyenkor normál bugyit hord? Ciki szerintetek, vagy esetleg taszító? Csajok/Nők ti ilyenkor melyik bugyit részesítitek előnybe?

Figyelt kérdés
Mint tudjuk akadnak olyan hölgyemények,akik csak betétet tudnak használni, ami köztudott,hogy tangához nem illik de franci bugyihoz sem igazán!

2013. szept. 3. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Az ilyen idióta gondolatoktól verném a fejem szöges deszkába.

Ki lehet bírni.A normális bugyi is szép!

2013. szept. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Én ilyenkor ugyanúgy tangát hordok tamponnal és tisztasági betéttel.
2013. szept. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Hát, én nem fogok undorodni már soha a női dolgoktól, sokáig életem ugyanazzal a nővel...

Mindegy, csak ne vérezzen pssze, kivéve amikor szexelek vele, mert akkor nem lehet elkerülni.

A gumit nem szeretem, és simán le lehet utána mosni.

2013. szept. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel senki véleménye azzal kapcsolatban, hogy milyen fehérneműt hordjak. Az szerintem teljesen magánügy, és a hétköznapokban is a kényelmet részesítem előnyben, és nyilván nem átlátszó gatyákban mászkálok.
2013. szept. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek! Nekem is az a véleményem,hogy azt a pár napot míg a csajoknak megvan és normál bugyit hord betéttel(mert esetleg tampon kényelmetlen neki) ki lehet bírni! Viszont sok agyament okostojás számára gáz csak,ha a partnere ilyenkor nem tangát,vagy franciát hord!Ahogy olvastam itt egy két kérdést illetve hozzászólást!
2013. szept. 3. 15:00
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Tampont használok, így ilyenkor is tangát hordok, estére meg pluszba felrakok tangához való betétet is.

De mostanában tervezem, hogy beszerzek pár igazi "nagyi bugyit", pamutból, mert sokkal egészségesebb (pláne ilyenkor), és szeretném a tamponhasználatot is korlátozni (munkahelyen persze betét szóba se jöhet nálam).

Egy normális férfi meg jobb esetben nem egy agyatlan tizenéves szintjén van, vagyis megértő, akármit is hordasz ilyenkor, és más napokon sem kizárólag csipkés fehérneműket vár el...

2013. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapból más napokon is általában normált hordok, színeseket, mintásakat... stb. Nem tudom, miért lenne rosszabb a tangánál vagy egy franciabugyinál, sokkal kényelmesebb, és nekem nincs velük bajom. A páromnak sem.
2013. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

MINDIG sima bugyit hordok. A francia fazon nekem nem áll jól, a tanga miatt pedig hatalmas kelések lesznek a popómon.

Egy sima bugyi is lehet szexy, mindenféle csipkével és díszekkel, masnikkal. Soha nem panaszkodtak még emiatt! Sőt! :) Szerezz be néhány csinos darabot. :)


23l

2013. szept. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha menstruálok akkor esetek 90%-ban normál bugyit használok,betéttel...viszont ha megyek valahova tampont teszek fel tisztasági betéttel vagy franciát vagy tangát veszek fel!És a barátomat nem zavarja,vagyis nem mondta hogy zavarná ha abba a pár napba normális bugyit hordok...hisz én tudom mi a kényelmes nekem!


23/N

2013. szept. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En franciát hordok tamponnal és tisztasági betéttel. Egyébként tényleg vannak csinos bugyik is.
2016. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!