Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek elkaptam a herleszt?

Szerintetek elkaptam a herleszt?

Figyelt kérdés
Nyáron voltam egy sráccal együtt elég sokszor gumi nélkül, és most tudtam meg, hogy néha neki előjön a nemiszervén herpesz... :( Az meg ugy tudom fertozo es orokre bennemarad a szervezetben :( rajtam nem jött ki még semmi ilyesmi, szeptember elején voltunk együtt utoljára, most május van...szerintetek lehet, hogy elkaptam csak lappang ??

2014. máj. 17. 01:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja igen, azota voltam együtt 2 sráccal is sokszor, de nem jött ki semmi egyikükön se...ennek ellenére lehet, hogy mégis ? :( félek nagyon
2014. máj. 17. 01:09
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Hát ezt bizony elkaptad! Ezen csak a nőgyógyász segíthet! Addig, amíg meg nem gyógyulsz, ne létesíts senkivel szex kapcsolatot, mert mások is lekaphatják tőled. Minél hamarabb menj a nőgyógyászhoz, megfelelő gyógyszer nélkül nem fog elmúlni.
2014. máj. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van,akkor a srác később kapta el,mint vele voltál és akkor nincsen gond. Ha nem,akkor viszont biztos,hogy elkaptad még ha tünetmentes is vagy.
2014. máj. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%-osan felelősségteljes szexuális élet, grat!
2014. máj. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

fuu de rohadt rendes vagy, kösz tényleg sokat segitesz, ha még le is degradálsz -.-' Már miért lenne biztos, hogy elkaptam??? Ha eddig nem volt tünet? Nem 100%.

De sajnos nem, tudom, hogy nem utánam kapta el...

2014. máj. 17. 08:48
 6/11 A kérdező kommentje:
Annyira okosak vagytok egyébként, kérlek ne válaszoljatok, ha ti sem vagytok tisztában a dolgokkal... Ezen nőgyógyász sem tud segítni, mivel NEM gyógyítható, csak tünetmentesség tehető, de én az vagyok.
2014. máj. 17. 08:49
 7/11 A kérdező kommentje:

Ezt egy orvos írta egy herpesszel szenvedőnek!


A herpesz sajnos bennmarad egész életében a szervezetében, és amennyiben olyan helyzet alakul ki, legyengült az immunrendszere akkor előjöhetnek megint a hólyagok. A barátját is megfertőzheti, akkor, amikor a hólyagok előjönnek és maga együtt lesz a párjával. Tehát úgy lehet megelőzni, hogy magának, amikor előjönnek a panaszai, akkor nem szabad együtt lennie a barátjával és így meg lehet előzni a fertőzés továbbadását. A másik, hogy magának ne jöjjön elő a betegség immunerősítést használjon.


Tehát én ebből azt szűröm le, hogy csak akkor fertőz mikor éppen megvannak a tünetek!

2014. máj. 17. 09:00
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Valószínűleg jártasabb vagyok,mint te pusztán azért,mert 16 évig bőrgyógyászaton, 5 évig nőgyógyászaton dolgoztam. Hidd el,ha a fiúnak már akkor volt baja 100%,hogy megfertőzött! Létezik olyan,hogy az immunrendszer "megszabadul a vírustól és később sem lesz bajod. De van olyan is,hogy benned "csak lappang"(de minden fertőző betegség a lappangási idő alatt is fertőz, mert a vírus már a szervezetedben van), és egyszer csak,amikor valami miatt legyengül az immunrendszered tüneteid lesznek.
2014. máj. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8 hónap alatt voltam már beteg és akkor se jött ki semmi.
2014. máj. 18. 13:39
 10/11 A kérdező kommentje:
És úgy tűnik nem tudod annyira jól, mert nem 100%, hogy elkapja az ember..
2014. máj. 18. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!