Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a tesztoszteronszintemet...

Ha a tesztoszteronszintemet csökkentik, a nemkívánatos szőrzet eltűnik?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál, egyrészt mert már itt vlt az ideje másrészt mert a hátamon sok a pattanás és a hasam szőrös lány létemre és ez nagyon zavart (meg eleve a szőrzetem mindenhol nagyon erős). A doki azt mondta hogy a tesztoszteronszintem magad, és hogy erre gyógyszert kapok. (fogamzásgátlót). A kérdésem az, hogy ha ezt szedem rendesen és alacsonyabb lesz a tesztoszteronszintem akkor a szőr eltűnik, vagy azon már nem lehet segíteni? Előre is köszi!

2014. máj. 17. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy adrenogenitális szindroma, meg kell tanulni együttélni vele.
2014. máj. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is keress fel egy endokrinológust!

Nem értem a nőgyógyász miért nem küldött tovább, a hormonok igaziból az endokrinológus szakterülete.

Persze a nőgyógyászok többsége szereti úgy osztani a fogamzásgátlót mint a cukorkát.


Ha fiatal vagy, akkor különösen érzékeny a hormonrendszered egyensúlya, szóval ezt jobb lenne igazi szakemberre bízni. Sajnos a nőgyógyász ezen a téren kontár...


A szőr csak úgy nem fog eltűnni, de tovább már nem erősödik.

2014. máj. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! még az lenne a kérdésem, hogy ha akkor el kezdeném pl gyantáztatni vagy kiszedni akkor ritkulna? (főleg a hasam az ami nagyon zavar)
2014. máj. 21. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!