Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferfiakat miert zavarja, ha...

A ferfiakat miert zavarja, ha egy nonek valamennyire fontos a ferfi anyagi hattere?

Figyelt kérdés
Egyik ismerosommel "vitatkoztunk" errol. NEM arra gondolok, hogy gazdag legyen a ferfi, hanem arra, hogyha valakinek mindenfele ossze-vissza hitele van, az mutat valamit a szemelyisegerol, felelossegtudatarol, erettsegerol. Nyilvan 20 eves nem rendelkezik meg sajat anyagi hatterrel a legtobb esetben, de egy 40 evestol nem elvarhato lenne, hogy anyagilag meggondolt legyen es ugyesen gyujtson? (a mai vilagban termeszetes, hogy a legtobb embernek van pl. lakasra/hazra hitele, de ha valaki elszerencsejatekozza vagy elissza a penzet, nem ertem, hogy miert kellene ezt vagy hogyan lehetne ezt egyaltalan elnezni neki!). Mindenki masfele anyagi helyzettel rendelkezik. Nincs is ezzel gond, de mi van, ha egy no nem akar olyannal kezdeni, aki szorja a penzt? Ettol miert lenne anyagias? Nyilvanvaloan ugysem mukodne a kapcsolat, ha a no sporolos, a ferfi meg nem. Nem ertem, hogy miert faj egyes ferfiaknak az oszinteseg es miert kell egy not egybol lek.rvazni, ha nem akar egy putriban elo ferfivel kezdeni, ha egyszer van mas lehetosege is.
2011. aug. 19. 04:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%

Nem az zavarja a pasikat, hanem az, hogy minden nő kizárólag az anyagiakat nézi!!


Csak kétféle nő van: aki bevallja, meg aki nem!

2011. aug. 19. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%

igen, KIZÁRÓLAG azt nézzük :D mást nemis. ez olyan mintha en azt mondanam, hogy ti meg KIZÁRÓLAG azt nézitek milyen melle vagy feneke van egy nőnek, mert csak vmi dgnivalo lyukat kerestek. Nyilván van aki igen, van aki nem.

Én amugy bevallom, hogy nézem az anyagaikat, de nagy valószinüséggel nekem lesz több pénzem a fiunál, és pont ezért is nézem, hogy ne legyen tul nagy kulonbség, mert volt mar olyan kapcsolatom, hogy nem birtunk elmenni szinte sehová, mert nemvolt rá pénze, tölem meg nem fogadott el szinte semmit buszkesegböl, és ez a hangulat rányomta a belyeget az egesz kapcsolatra.

2011. aug. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

A nőkbe genetikailag be van kódolva, hogy a biztosnágra törekednek, hogy az utódok felnevelésében ne legyen gond.

Így érthető, hogy egy nőnek valamelyest számít az, hogy a pasi ne legyen játékgépfüggő és ne álljon végrehajtás alatt, hogy bármikor kitehetik a lakásából.

Aztán persze vannak ebben is túlzások meg végletek.

Egy normális gondolkodású pasasban amúgy is alapvető, hogy a nő felé rendezett viszonyokat tudjon mutatni.

2011. aug. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk anyu keress jobban,de többet is költ és ezért vannak hiteleink, apukám nagyon sprórolós, sose játsza el a pénzt,de olyan a munkája amivel sajnos nem keres túl sokat.Anyu mégis szereti és vele van már több mint 30 éve.Én voltam együtt milliomossal,de a szakítás után 1 évvel választás elé állított h. akarom e újra kezdeni, na én inkább a szegényebb akkori(jelenlegi)páromat választottam, szóval nem a pénz számít(legalább is nekem), hanem az ember maga.Persze idegesítő ha a férfi(vagy nő)minden határok nélkül költekezik és halmozza a hiteleket,de ezt ugyan úgy meg tudja tenni egy gazdag is és egy szegényebb is,szóval nem kell h. gazdag legyen,csak tudjon épp ésszel gondolkodni...
2011. aug. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

badarság az egész. sok ffit sokkol, hogy az elmúlt évszázadok patriarhális társadalma után, ahol alig voltak elvárások, max jó helyre kellett születni, de a személyiségével és saját sikerével nem kellett egy házasság, kapcsolat során számotadnia... szóval sokakat sokkol az új helyzet, hogy a nők válogatni mernek. Eddig papa válogatott pedigree alapján, vagyon alapján, amit a fiú vagy inkább családja és annak hírneve nyújtott. a ffinak semmit nem kellett tenni. képtelenek ezzel megbírkózni.

azért tőlük is megkérdezném, hogy házasságot kötnének-e egy olyan nővel, akinek nincs saját egzisztenciája? (vagy épp bőven felülmúlja őket az egzisztenciája?) nem hinném, hisz mást sem hallunk innen-onnan, minthogy büdös r.banc, aki eltartatja magát, aki váláskor a "jussát" kéri, aki asszonytartást kér, aki akarja két gyerek mellé a lakást, stb. Ők is olyan nőket válogatnak, akiknek van pénze, és ráadásul kb. azonos mértékben van pénze, mint nekik.


álszentség mást állítani.

2011. aug. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Értelmes embernek, mindgey, hogy férfi vagy nö, valamennyire fontos a másik hozzáállása az anyagi kérdésekhez. Ugyanis olyan emberrel, aki szórja a pénzt, iszik, játékgépezik, vagy csak megvesz mindent, amit lát, nem lehet komoly kapcsolatot fenntartani, mert ebböl csak nyomor és eladósodás lesz.

EZ NEM anyagiasság, hanem józan ész kérdése.

2011. aug. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez egyfajta igényesség a nő részéről. Ha már párt választ az ember, akkor nem csak azt nézi meg, milyen az ember személyisége, hogy néz ki, hanem bizony az anyagi háttér is mérvadó. Számomra legalábbis fontos... Én azt figyeltem meg, hogy ezt az érettebb férfiak el is fogadják, és inkább az olyan férfiakat szokta ez zavarni, hogy egy nő az anyagi hátteret is a számitásba veszi, akik sehogy se állnak anyagilag pl: nincs munkájuk. Én nem tartom magam pénzéhesnek, sőt én azt mondom, akár egy forintot se költsön rám a párom, de azért legyen valami egzisztenciája. Számomra ettől is férfi a férfi, hogy már önellátó. Tehát nekem amikor összejövök fontos szempont, hogy az illetőnek legyen munkája (ezenbelül mindegy mi, tehát az is mennyit keres), és külön lakjon (ha meg mégis a szüleinél van, anyagilag szálljon be a költségekbe). Szerintem ezek nem nagy elvárások, inkább igényesség a nő részéről.
2011. aug. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
47%
Szerintem egy normál embernél ma is inkább a szív dönt! Ki akar rövid úton válni, ha egyszer mégis megházasodik, ill. férjhez megy? Ha az egyik fél jó anyagiakkal rendelkezik, akkor álltalában ő irányít ennek tudatában a másik felett. Eleinte persze lehet még minden szép, de késő a megbánás(ritka eset, hogy nem) Ezt csak úgy lehet kiküszöbölni és nyugodtan élni, hogy házassági szerződést kötnek, így nem érzi a gazdagabb fél, hogy elvihetik a vagyonát.Legyünk őszinték ez egyik félre nézve sem rossz legfeljebb arra nézve, aki szegényebb.Ez még nem jelenti azt, valaki már most a váláson gondolkodik, csak nyugodtan élnek.A házasság után szerzett javak úgyis minden esetben közösek.Egy bejelentett élettársi kapcsolat is így működik. Egyre inkább elvárás a férfiak részéről, hogy a nő is gondoskodjon magáról önállóan, hogy ne a férfit használja ki és fordítva, ne egy eltartott személy legyen egy kapcsolatban, hogy adott esetben később is talpra tudjon állni. Meg lehet nézni a "celebeket" hányszor mennek széjjel éppen azért, mert a vagyonra mennek legtöbbször.Azt az embert kell keresni ilyenkor, aki anyagilag lehetőleg egy síkon van velünk.Üdv.
2011. aug. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező amit leírtál az a józan életű és gondolkodású férfi. Ha valaki elcseszi a pénzét értelmetlen dolgokra,felelőtlenül bánik a pénzel az egyszerűen buta ember.Csak a gond azzal van, hogy titeket még ez sem zavar,ha ezt úgy teszi, hogy még marad annyi,amennyivel luxuskörülmények között tud élni. Hány milliomos balfék van,aki elcseszi a pénzt mégis köröl rajongják a nők,mert megad nekik mindent amit pénzel ki lehet fejezni?
2011. aug. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem a kérdezőnek nincs barátnője és azért beszéliylen általánosságban, hisz ha lenne akkor nem így gondolkodna.És valszeg nem a pénze miatt nincs barátnője,hanem azért mert így beszél a nőkről.Érdekes módon sok olyan párt látok ahol a pasi nem milliomos,sőt van olyan is ahol a nő keres többet,de van olyan is ahol a pasi munkanélküli és mégis boldogok és eszük ágában sincs külön életet élni.
2011. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!