Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy férfi a hétvégéket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi a hétvégéket a hobbijának szenteli akkor az azt jelenti, hogy a családja nem elég fontos neki?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az egész hétvégét és minden hétvégét arra szenteli, akkor igen, azt jelenti, hogy jobban szereti a hobbiját, mint a családját. Azonban ha nem az egész hétvégét áldozza a hobbira, csak egyik napot, abból is pár órahosszát, akkor a családja is fontos neki. Mindenkinek kell szabadidőt biztosítani. Az én férjem is vasárnap negyed 5-től 6-ig este eljár önvédelmi edzésre, de ez soha nem zavart, mert mindig azon van, hogy minél több időt velem töltsön.
2013. aug. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahol hobbi van és család, az valahol vagy a menekülés vagy a feltöltődés. Magamból indulok ki. Mikor zűrök voltak a magánéletemben, akkor örült mód kötöttem vagy olvastam. Olvasással, a kötésminta szemek számolásával az agyamat kellett lefoglalnom 100%-ban.


Mikor rendeződött a magánéletem, a nyugis korszak beköszöntött, akkor jött a hobbi megint elő, mint szórakozás. Ez már élvezet, szó sincs gondolatok lefoglalásáról. Itt már viszem magammal a férjemet, ez már lassan közös szenvedély.


Mindkét szituban fontos volt a családom. Míg az első esetben menekülés volt, a második esetben feltöltődés. Ha a férj magánéletében gondok vannak, akkor lehet menekülés is, ha viszont ha minden rendben van, akkor ugyanúgy feltöltődés. Ezt viszont neked kell tudnod, hogy melyik.

2013. aug. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amíg ketten vagytok, addig elmegy, hogy néhány órát szentel a saját hobbijának, de az egész nap már tényleg túlzás.


Én évekig minden hétvégén egy órát zenéltem. Ilyenkor eljött a nejem és a gyerek. Egy ideig ment a dolog, aztán mikor már a második gyermek is megvolt, kezdett nyomasztóvá válni. Ebben az időszakban már több időt igényel a család. Én a 25 éves hobbimmal szakítottam így néhány éve!


43/F

2013. aug. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ami igazán fontos,arra tud időt szakítani az ember.....


De az is számít,mennyit foglalkozik a hobbijával,tényleg túlzásba viszi e?

Mellette rátok is szakít e időt?

2013. aug. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Off: Apuci, szerencsés a családod!:)

On: Nálam válóok. Férjem is hetente többször ment haverozni, de megoldottuk:) tudtommal boldog így:) nincs eltiltva, de nem megy minden másnap, mint anno.

2013. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!