Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj ha 5 hónapja kimarad a...

Michyo kérdése:

Az baj ha 5 hónapja kimarad a menzeszem?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és tavaj decemberben jött meg a menzeszem. Januárban pontos volt de azóta viszont nem jött meg. Terhes valószínűleg nem lehetek ugyanis még nem voltam fiúval, de nagyon félek, hogy valami probléma van velem. Kérlek válaszoljatok mihamarabb pls értelmes válaszokat szeretnék :)

2014. máj. 23. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Már el kellene menned vele orvoshoz, mert ha 5 hónapja kimarad annak oka van
2014. máj. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel nincs baj, mivel még nem állt be a ciklusod, ettől függetlenül nem árt ha felkeresel egy nődokit, könnyen lehet, hogy meg sem vizsgál, csak azt mondja, hogy ez így oké, de ha megvizsgál attól sem kell félni, nem fáj és később úgyis minden évben menned kell a szűrésre.
2014. máj. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. máj. 23. 13:53
 4/12 A kérdező kommentje:
De benne lehet a terhesség veszélye is?
2014. máj. 23. 13:59
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem voltál még fiúval, akkor nem, ha nem vagy őszinte ebben a kérdésben, akkor igen. Szeplőtelen fogantatás csak a Bibliában létezik, a valóságban nem.
2014. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben őszinte vagyok ha nem lennék az akkor nem írtam volna oda, hogy még nem voltam fiúval. És köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. máj. 23. 14:31
 7/12 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, akkor terhesség teljesen kizárva, ne aggódj. Ilyenkor még előfordulhat rendszertelen ciklus, az intenzív hormonváltozások miatt, de hogy ez van e a háttérben, és ennyi kimaradás belefér e, azt doki tudná megmondani. Ha aggaszt a dolog, nyugodtan menj el orvoshoz. Remélem semmi komoly, és rendeződni fognak a dolgok.:)
2014. máj. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves 5-ös sikerült megnyugtatnod egy kicsit és én is remélem, hogy rendeződni fognak a dolgok és mindenképpen elmegyek orvoshoz :)
2014. máj. 23. 17:48
 9/12 anonim ***** válasza:

Nincs semmi bajod, majd 17 éves korodra be fog állni ne izgulj!

Orvos is csak azt mondaná, hogy türelem , várj.


Nekem majdnem 8 hónap maradt ki annak idején.

2014. máj. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Húúú köszönöm szépen ezzel sikerült nagyon megnyugtatnod :)
2014. máj. 24. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!