Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj ha 5 hónapja kimarad a...

Michyo kérdése:

Az baj ha 5 hónapja kimarad a menzeszem?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és tavaj decemberben jött meg a menzeszem. Januárban pontos volt de azóta viszont nem jött meg. Terhes valószínűleg nem lehetek ugyanis még nem voltam fiúval, de nagyon félek, hogy valami probléma van velem. Kérlek válaszoljatok mihamarabb pls értelmes válaszokat szeretnék :)

2014. máj. 23. 13:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező! Ne aggódj, nem hinném hogy bármi probléma lenne, nekem 11 évesen jött meg, és 18-19 éves koromra állt be. 15 évesen nekem olyan is volt, hogy 7-8 hónapra kimaradt egyszer, az okát sose találták meg, minden rendben volt. Türelem:)


"terhes valószinüleg nem lehetek,ugyanis még enm voltam fiúval" VALÓSZINÜLEG?? hát érdekesen fogalmazol, ugyanis ha nem voltál fiuval LEHETETLEN h terhes legyél, azért remélem ezzel ennyi idősen tisztában vagy:)

2014. máj. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm szépen sikerült megnyugtatnotok!
2014. máj. 25. 07:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!