Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet-e valami komolyabb bajom?

Lehet-e valami komolyabb bajom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megpróbálok rövid és tömör lenni. :)

Szóval 18 éves vagyok, kb. 14 évesen jött meg először, de mindig (elég) sok kimaradás volt a két menstruációm között. Soha nem tudtam ez után igazodni, de úgy gondoltam, hogy ez majd idővel rendszereződik, de ez sajnos nem történt meg. Felkerestünk egy nőgyógyászt, hogy segítsen, azt mondta nagyobb a petefészkem és, hogy valószínűleg nem lehet majd gyerekem, de ne ijedjek meg, mert majd 6 hónap múlva a kivizsgáláson többet fog tudni mondani. Felírt nekem valami bogyókat amik be kellene indítsák a menstruációm és egy Karissa nevű fogamzásgátlót, de fogalmam sincs, hogy pontosabban mivel is jár egy ilyen gyógyszer. Arra lennék kíváncsi, hogy kiknek nem ajánlott ez szedni ja és az is érdekelne, hogy miért küldött el vérvizsgálatra, ha csak 6 hónap múlva kell hozzá visszamennem.


2014. máj. 23. 17:45
 1/1 anonim válasza:
Kategória:Egészség-Nők egészsége
2014. máj. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!