Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Lehet komolyab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez? Lehet komolyabb bajom miatta?

Figyelt kérdés
Mindig is normális volt a mensim, juliusba is rendesen jött, aztán 2 hét után megint jött. Azután ismét 4 hétre jött, és most megint 2 hétre. Lehet, hogy valami halálos betegségem van? Nagyon félek, hogy komolyabb bajom van. Fog.gátlót nem szedek. 23/L
2009. szept. 4. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, halálos betegséged tuti, hogy nincs. Mivel nem hiszem, hogy itt túl sok orvosi diplomával rendelkező ember ül, a legokosabb az lenne, ha elmennél nőgyógyászhoz. Valószínűleg azt fogja mondani, h nincs ok az aggodalomra, de a saját megnyugtatásod érdekében tedd ezt meg!
2009. szept. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyugi!!! rengeteg oka lehet a menszi zavarodásának, menj el dokihoz és megmondja!
2009. szept. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megnyugtató, amiket írtok, remélem nincs semmi komoly oka, egyébként mostanság elég sok volt a stressz, lehet attól is van, de majd a doki megmondja.
2009. szept. 4. 08:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hormonális ,ciszta,stb..de mindegyik "pici"gond és jól kezelhető!Én túl kövér voltam ,aztán fogytam 25kg és minden okéy!Dokihoz mindenképp menj el!:)
2009. szept. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!