Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Évek óta nem múló hüvelyfolyás...

Évek óta nem múló hüvelyfolyás okozhat ízületi fájdalmat?

Figyelt kérdés

Rengetegszer voltam már nőgyógyásznál, nem is egynél de sehol sem tudtak meggyógyítani, sokszor csak kaptam egy canesten-t úgy hogy nem is tudták mi bajom van, meg sem vizsgáltak rendesen...

Valaki segítsen :(


2014. máj. 26. 12:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ezen csak hozzáértő nőgyógyász tud segíteni.
2014. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Létezik ún. reaktív arthritis, ami különböző bélrendszeri és genitális fertőzések kapcsán alakul ki.

Menj el nemi beteg gondozóba és vizsgáltasd ki magad.

2014. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
keress egy magán nőgyógyászt :)
2014. máj. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szia!Én egy régebben kiírt kérdésben olvastam,hogy klamídia okozta neki az ízületi fájdalmakat.Egy próbát megér,kérd meg az orvosod,hogy teszteljenek le klamídiára.
2014. máj. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem okozhat izületi fájást a normális fehérfolyás és nem is fog elmúlni, mert ez természetes dolog a nőknél.

Csak te nem a szerencsésebbek közé tartozol és neked nagyon erős ez.

2014. máj. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem okozhat.
2014. máj. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

De, okozhat. Egy krónikus genitális fertőzés, pl. Chlamydia igen is okozhat ízületi gyulladást. A betegség neve: reaktív arthritis.

Szóval igen is ki kellene vizsgáltatni...

2014. máj. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, a normális fehérfolyás, akármilyen erős is, NEM okozhat izületi fájdalmat.

A krónikus genitális fertőzés egészen más dolog, olyan mint estleg a krónikus foggyulladás. Az valóban okozhatna, de itt nem erről van szó.

2014. máj. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Honnan tudod utolsó, hogy nem erről van szó? Ennyiből szerintem senki se tudja eldönteni, hogy a kérdezőnek normális vagy kóros fehérfolyása van!!!!

Miért mondod ennyire biztosra, hogy normális?

2014. máj. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, mivel rengetegszer voltál már nőgyógyásznál, ezért ez biztosan fehérfolyás lesz, ami minden nőnek van, de nem egyforma intenzitású.

Nincs semmi gond veled és nem okozhat izületi fájást, vagy maradandó izületi problémát sem.

2014. máj. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!