Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Évek óta nem múló hüvelyfolyás...

Évek óta nem múló hüvelyfolyás okozhat ízületi fájdalmat?

Figyelt kérdés

Rengetegszer voltam már nőgyógyásznál, nem is egynél de sehol sem tudtak meggyógyítani, sokszor csak kaptam egy canesten-t úgy hogy nem is tudták mi bajom van, meg sem vizsgáltak rendesen...

Valaki segítsen :(


2014. máj. 26. 12:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem adtak túl pontos tájékoztatást az orvosok, csak azt hogy ne hordjak tangást stb, mert a baktériumok felfertőznek.

Az internetes kutatásaim során bukkantam rá az e.coli-ra és én gyanítom, hogy ez okozza, de nem vagyok orvos...

Egyáltalán nem tartom normálisnak a folyásomat, rossz illata van , régebben nem volt ilyen, és nem érzem természetesnek.


Mindennel próbálkoztam:

-diéták

-ülőfürdők

-olajok, teák, tabletták

-jóga stb


Évek óta fáj minden ízületem és megőrülök tőle, egy orvos sem tudja mi bajom van, így az egyetlen amire gondolni tudok az ez. Holnap megyek egy másik nőgyógyászhoz.


Köszönöm a válaszokat!

2014. máj. 29. 23:31
 12/17 A kérdező kommentje:

Egyébként a kalmídiát nem mutatta volna ki az a teszt, ami a baktériumot? Kenetet vett tőlem az orvos és mást nem említett az eredmény után...


Azt kifelejtettem, hogy a baktériumra kaptak kúpot ami semmit sem ért, majd ezt eljátszottuk párszor és akkor antibiotikumot akart adni az orvos, viszont rengeteg olyan tünetem van amit pl a candida gomba okoz, és nem mertem antibiotikumot szedni, mert sokan mondják, hogy utána annyira felborul az egyensúly és elszaporodnak a gombák, hogy alig lehet rendbe rakni :( Mit tegyek?

2014. máj. 29. 23:36
 13/17 A kérdező kommentje:

Még egy note:

A kalmídiához lázat, megvastagodott talpbőrt, és piros, dagadt ízületeket ír a web. nekem ezek közül egyik sincs. Kívülről nem látszik semmi rajtam :/

2014. máj. 29. 23:40
 14/17 anonim ***** válasza:
Szia.pont a colit akartam irni.az okoz ilyet.de arra anti kell.
2014. máj. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A kenet eredmenyet nem kaptad meg?ha gondolod en tudok olyan dokit ott helyben mikroszkop alatt megnezi a kenetet.es nem draga.
2014. máj. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez egy régebbi kérdés,itt a mensije változot meg,és a hasa fájt a lánynak,Szóval sokféle tünete lehet a klamídiának. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..
2014. jún. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

van meg egy hely az Interlab,hungaria krt.

ott leevsznek chlamidiat is.

de az egy labor,de nagyon rendesek a növérek,emailben elküldik az eredményt egy nap alatt megvan.

2014. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!