Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nögyogyásznál ha csak...

A nögyogyásznál ha csak gyogyszert megyek feliratni akkor is megvizsgál?

Figyelt kérdés

Ez lesz a harmadik adag fogamzásgátlo. Muszáj levetközni?

vagy elég ha megmondom mit akarok és akkor nem vizsgál meg?


2014. máj. 28. 09:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát én mondjuk háziorvossal íratom.Évente egyszer meg úgy is kell a rákszűrés.
2014. máj. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

Le kell vetközni és igen gondolom megvizsgál ha nem sarlatánhoz mégy.

Miért probléma ez?

2014. máj. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Muszáj!!! Egyébként ő majd úgyis mondja, hogy vetkőzz-e le vagy sem. Attól is függ, hogy magánrendelésre mégy vagy SZTK-ba.
2014. máj. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül ... Nálunk kijön az asszisztens és megkérdezi van e valaki aki csak receptért jött . Be sem kell menni .. kiadja majd a felírt gyógyszert.
2014. máj. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

Ne hallgass rájuk! Nem szűrésre mész csak gyógyszerért,akkor akár a házi dokihoz is mehetsz!

De a nődoki sem vetkőztet le. Nálunk pl úgy megy,hogy az asszisztens nő kijön és megkérdi,hogy ki jött csak gyógyszert iratni. Attól elkéri a taj-kártyát és pár perc múlva hozza a receptet vagy ha a doki is kell hozzá,akkor annyival tovább tart,de még bemenni sem kell a dokihoz.

2014. máj. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem muszáj..


Csak akkor vizsgál meg, ha gondod van, vagy az éves rákszűrésed esedékes.


Az én nőgyógyászom is szereti ő felírni, megkérdezni minden rendben van-e, figyelmeztet, hogy pontosan szedje,.. Stb

De vetkőzni évi egyszer vetkőzök, akkor is megkérdezi, hogy "alkalmas-e"

2014. máj. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mivel magándokihoz járok, fel szoktam hívni a rendelési időben, hogy gyógyszert szeretnék iratni. Ilyenkor előre megírják a receptet, és a rendelési időben elmegyek érte valamikor. Elég bekopognom, kifizetem a receptet és már megyek is.
2014. máj. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. akkor az is jo ha a háziorvoshoz megyek. Köszönöm. Ja amugy SZTK- ba járok, nincs magándokim.
2014. máj. 28. 09:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Újpest SZTK -ba járok foggátlóért meg vizsgálni is. Csak akkor vizsgál ha kéred. Vagy ha régen volt rákszűrés vagy ha panaszod van.
2014. máj. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én először elmentem feliratni a gyógyszert ,akkor megvizsgált, kikérdezett,levette a rákszűrést, vérvizsgálatot kért. Onnantól amikor már felírta a gyógyszert a háziorvossal iratom ki.
2014. máj. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!