Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nögyogyásznál ha csak...

A nögyogyásznál ha csak gyogyszert megyek feliratni akkor is megvizsgál?

Figyelt kérdés

Ez lesz a harmadik adag fogamzásgátlo. Muszáj levetközni?

vagy elég ha megmondom mit akarok és akkor nem vizsgál meg?


2014. máj. 28. 09:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen, engem mindig.
2014. máj. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!


3. alkalomnál már nem biztos. Nekem az elsőt ugye vérvétel és vizsgálat után írta fel. A 2.-nál volt panaszom, akkor is megvizsgált, de amúgy is behívott volna, mert megkérdezte, hogy jó volt-e a gyógyszer, van-e panaszom, stb. Általában a mellékhatások 3 hónap alatt megszűnnek. Ha van olyan ami nem szűnik meg, és kellemetlen, akkor gyógyszert kell váltani. A 3. adagnál is bementem, beszélgettünk egy picit, de nem vizsgált meg.


A régi fogamzásgátlómnál miután beszedtem 3 havit, jeleztem az orvosomnak, hogy ez nem teljesen oké, mert nagyon gáz tüneteket okozott, cserét kérek szépen. Cseréltünk, és az új már nem okozta azokat az elviselhetetlen panaszokat.


Azt azért hozzáteszem, hogy magánorvosom van. Az SZTK-ban nem tudom hogy van, én még ott sosem voltam.

2014. máj. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!