Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hétfőn osztálykirándulásra...

Hétfőn osztálykirándulásra megyünk ahol fürdeni fogunk, és lehet akkor jön meg. Segítség?

Figyelt kérdés
Hosszú túrák lesznek, meg fürdés is, tampont pedig nem akarok használni (még csak 14 vagyok) elég erős szokott lenni... Nem akarok összevérezni mindent meg az ágyat+ fürödni is szeretnék.:( Szerdán kellett volna megjönnie, az elmúlt napokban pedig éreztem görcsös fájdalmakat ott lent, és mindig azt hittem, hogy na majd most, de aztán mégse, és félek hogy pont o.kiránduláson jön meg.:( Azt hozzá kell tennem hogy 3 éjszakás lesz a kirándulás.

2014. máj. 31. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Tegyél fel előrre egy tampont.
2014. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De írtam hogy tampont nem nagyon szeretnék használni mert nem egészséges állítólag ilyen korban, meg blablabla.. Ja meg attól is félek, hogy éjszaka átázok.:S
2014. máj. 31. 19:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen volt életem utolsó gimnáziumi osztálykirándulása.:)

Nos, nekem is késett akkor, a kirándulás első napján, délelőtt jött meg. Éjszaka betétet tettem be, és amint volt lehetőségem, mentem cserélni.

A fürdést én a helyedben pedig ezúttal kihagynám. :/

2014. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ejszakára betet+vatta+tampon hidd el nekem nem fogsz átázni! Napkozbe meg tampon mas nincs de gonolj bele ha 14 evesnek nem egeszseges akkor pl egy 32 evesnek az? De ha felnott leszel es mesz nyaralni a gyerekeiddel akkor majd nem mesz be veluk a vízbe mert te neked megjött? Ezért találták ki a tampont.
2014. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én emgértema kérdezőt, 14 évesen én sem tudtam tampont használni, mert nagyon fájt.
2014. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha fürdeni akarsz, mikor éppen menstruálsz, akkor nincs más választásod, mint a tampon. Anélkül nem mehetsz vízbe.
2014. jún. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is 14 vagyok,multhéten volt osztálykirándulás és pont megjött..fürdés is volt persze....nem egyedüli voltam aki tamponozott
2014. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!