Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Jövőhéten...

Mit csináljak? Jövőhéten megyünk az osztállyal kirándulni, és strandolni is fogunk, de az a baj hogy nekem lehet hogy akkor fog megjönni.13/l

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék én is fürdeni, de félek hogy mi lesz ha pont ott pont akkor fog? Vagy ha előtte egy nappal . Es raadasul kulfoldre mennek . Egy reszt ezert szeretnek nagyon menni
2014. jún. 1. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem is volt én iylen és én sajna kihygatam a fürdést mivel tampont nem tudtam hazsnálni amig szűz voltam.... Ha még sosem probáltad a tampont akkor ne ilyen körülmények között hazsnáld elöször mert ciki ha "baleset lesz". Ha addig nem jön meg menj fürödni nyugodtan, általában nem elöntöi az ember csakugy, és legtöbbünknek reggel jön meg vagy délelött. betétet pedig vigyél magaddal mindenképp meg váltó bugyit stb. Attól hogy ha ugy alakul hogy te nem tudsz fürdeni még el lehet menni az osztálykirándulásra, gondolom nem csak ebből fog állni. Ráadásul hacsaknem 1-2 csaj van rajtad kivül az osztályban akkor valószinüleg más is lesz akinek épp megvan.
2014. jún. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd ki a strandolást.
2014. jún. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na volt cápariadó?
2019. márc. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!