Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim plasztika után? Kisajak...

Intim plasztika után? Kisajak kisebbítés után hol fájhat?

Figyelt kérdés

Nekem tegnap előtt volt kisajak plasztikai műtétem.

Az alhasamnál és a petefészkemnél nagyon fáj, görcsöl. Ez normális ? Hiszen ez külső beavatkozás volt, akkor miért a petefészkemnél fáj belül ? Sokan írták fórumokon, hogy a műtét után a varratnál elviselhetetlenül fáj. Ellenben ezzel nekem egyáltalán nem fájt a műtét utáni nap, de még tegnap sem. Csak egy picit amikor pisilek. Belül mitől fájhat ? Ez normális ilyenkor ? Esetleg valakinek volt ilyesmi tapasztalata ? :/



2014. jún. 6. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Tudod nem csak zsir meg husi hanem idegi kapcsolatoban is volt nálad nyissz. Az meg oda sugárzik ahova csak akar. Nem figyelmeztettek a mütét elött? Vagy csak te nem hallottad meg? Pi-ád mutogatásábol akarsz megélni, hogy ilyenre szántad el magad?
2014. jún. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Gratulálok a beszólásodhoz.. Figyeltem az orvosra, aki annyit mondott, hogy a varratnál fog fájni. Ezt persze írtam is, hogy ott nem fáj.. Rendben köszi a válaszodat. De ez beszólás a végére nem kellett volna.. Nem azért csináltatja meg sok nő mert abból akar megélni, és nem is azért, hogy szebb legyen.. hanem mert muszáj. Kidörzsöli a ruha.. sérül,fáj. Táncolok, ahol a feszülős ruhában látszik is.. A legfontosabb: szexnél becsípődik. Plusz szerintem sokaknak segít az önbizalmán. Nem tudom, hogy fiú vagy lány vagy-e de biztosan benned is vannak kételyek magaddal kapcsolatban. Nem értem a sok embert aki leszólja a másikat. Szerintem bárki megcsináltathat magán bármit ha utána felszabadultabb tud lenni.
2014. jún. 6. 13:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Más oka is lehet! Fertőzés stb.

Remélem könnyen rendbejött...

2015. febr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!