Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csípés lehet, vagy szőrtüszőgy...

Csípés lehet, vagy szőrtüszőgyulladás?

Figyelt kérdés
A szeméremdombomon, a combom belső oldala és a nemi szervem között van egy hólyag, a környéke pedig meg van duzzadva. Napokkal ezelőtt csak egy bőr alatti dudorként kezdődött, gondoltam elmúlik. Mára már borsónyi lett, hólyagszerű, és meg van duzzadva a környéke. Mintha mellette is lenne közvetlenül valami hasonló csípésszerű.nyomásra fáj csak ,egyébként ha a bugyi szélén levő varrás nem szorítaná azt a környéket, észre sem venném. Mi lehet szerintetek? Nem kérnék olyan választ, hogy menjek orvoshoz, mert mostmár tuti, hogy megyek, csak érdekelne mire számíthatok. Egy reggel úgy ébredtem, hogy feszült, húzódott az a rész mikor törökülésbe ültem. Először csak azt hittem, hogy éjszaka úgy feküdtem, hogy meghúzódott a combtövem. Ezzel kezdődött az egész. Valami csípésre gondolnék, de milyen lehet?

2014. jún. 9. 22:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Úgy három napig volt bőr alatti duzzanatként, majd úgy 2-3napja lett rosszabb a helyzet. Egyenlőre nem is úgy néz ki, mint ami javulni akarna. Mióta rosszabodott,sSunreeder mentolos olajjal kezelem, ez jó csípésre is, gyulladásra is.
2014. jún. 9. 22:31
 2/8 anonim ***** válasza:
szia, nekem is hasonló dolog alakult ki a combomon már másfél hete kb, először nagyon fájt ha hozzá értem, de mostmár múlik elfelé.. ha megtudtad mi az, leírnád? nekem sajnos most nincs időm orvoshoz menni, remélem meggyógyul magától, de fenistillel kenegetem
2014. jún. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

tályog a benőtt szőr miatt...ki kéne szúrni steril tűvel és kipiszkálni a szőrt


olaj helyett meg kenjed gyulladáscsökkentő krémmel


a fentieket egy bőrgyógyász elintézi

2014. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ott nem szőrtelenítek, így is lehet benőtt szőr?


Rendben, megírom, ha megtudom.

2014. jún. 9. 22:56
 5/8 anonim válasza:
Igen lehet így is szőrtüsző gyulladás.
2014. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Annyit még kérdeznék, hogy orvos nélkül is meg lehet úszni ezt baj nélkül, vagy ha már ennyire begyulladt, akkor feltétlen kell a doki?

2014. jún. 10. 14:22
 7/8 A kérdező kommentje:

Első válaszoló!

Nem voltam dokinál, mert roppant sokat javult a mai napon. Egyrészt kerestem olyan bugyit, ami régi, kinyúlt, tehát nem szorít, mert olvastam, hogy nem lehet nyomkodni, a varrás pedig pont nyomta, másrészt pedig olvastam a jegelést is. Ezt is alkalmaztam. Tehát azt hiszem mégsem megyek dokihoz ha így folytatódik a javulás. Kenegetem és jegelem tovább szorgalmasan. Sokat tisztult is ki belőle a trutyi.

Ha nálad van valami változás, pl. rohamos javulás, vagy esetleg te megtudod mid van, légyszi írd meg.

2014. jún. 10. 22:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia, első vagyok

nekem is sokkal jobb lett már egyáltalán nem fáj és nem is viszket, valamint a mérete is jelentősen csökkent. Dokihoz már biztos nem megyek! :) Szerintem a tied is rendbe jön, ne aggódj, Jobbulást kívánok neked!

2014. jún. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!