Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ti szoktatok beszélni...

Ladybird02 kérdése:

Lányok, ti szoktatok beszélni a barátnőtökkel a menstruációról?

Figyelt kérdés
A barátnőmnél fogok aludni a hétvégén, mert csajos estét tartunk, de pont akkor lesz meg a menstruációm. Eddig még csak párszor jött meg, de egyenlőre elég rosszul viselem (nagyon sok vér jön, görcsök, sűrű betétcsere). Ráadásul eddig kb. minden este átáztam az eslő három napban amikor megvolt. Már nagyon rég tervezzük ezt a közös hétvégét, és nagyon nem szeretném lemondani. Sosem volt téma közöttünk a menstruáció, de tesiórán öltözésnél már észrevettem, még 4.ben hogy betétet hord, szóval biztos megvan neki, de sosem beszélt nekem róla, így nem tudom, hogy felhozzam-e ezt a témát. Pedig nagyon jó barátnők vagyunk, kb. mindent megosztunk egymással :) Meg hát félek is, hogy összevérezek valamit náluk, és együtt szoktunk a fürdőben is lenni fürdőruciban. Szerintetek mit tegyek! Kicsit izgulok, és nemsokára szombat!
2014. jún. 10. 17:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%
Ha fiú vagy akkor igen, teljesen normális!
2014. jún. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
19%
#10 köszönöm! :)
2014. jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%

Azért azt megnézném ha hasmenés miatt be..színezed a bugyidat azt is átbeszélgeted-e a fiókkal, vagy azt mégse?

Csak a mensiről esik jól neked fiukkal a társalgás...


Van amit titoknak érzel és van amit nem?

2014. jún. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

A bármi az mindent magába foglal.

Komolyan nem hiszem el. Látjátok, ezért nem hisznek sokan a fiú-lány barátságban.

A legjobb barátom 9 hónapja boldog párkapcsolatban él, már jóval azelőtt is legjobb barátom volt. Természetesen a lány tudja, hogy a barátokat nem választhatja csak úgy szét, tehát összebarátkoztunk a barátnőjével és tényleg, igazán jóba lettünk mi is.

Vannak olyanok akik lányokkal visongva beszélik meg ezeket, mások keresnek maguknak egy meleg embert, nekem pedig egy fiú a legjobb barátom 5 teljes éve. Szerintem abszolút nem gond, hogy mély lett a viszony köztünk.

Nem 10 évesek vagyunk, tehát ő is tudja, hogy ez egy természetes jelenség a nőknél. Nem azt osztom meg vele, hogy milyen az állaga, vagy éppenséggel pirosabb, mint máskor. Nem is kell megmondanom neki, hogy "Hé, figyelj, menstruálok.". Ő ezek nélkül is látja rajtam. Tudja. Ha épp fáj a hasam és megkérdi mitől akkor nyilván nem azt fogom neki válaszolni, hogy "Jaaj, csak megütöttem." , mivel nem igaz, és az őszinteség fontos.

A másik pedig, hogy szerintem magáról a vérzésről beszélni, BÁRKIVEL, undorító.

2014. jún. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tiszta szívből sajnállak, -tényleg!- hogy nincs egy igazi barátnőd. Sokat vesztesz így.
2014. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hidd el, nekem sokkal többet ér Ő :)

Nincs szükségem lány legjobb barátra. Sok barátom van, de úgy érzem egyikükkel sem bizalmas a kapcsolatom annyira, mint azzal az egy fiúval.

2014. jún. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!