Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Én egy 13 éves lány vagyok,...

Én egy 13 éves lány vagyok, és pár napja jött meg. De nagyon fáj a hasam, és félóránként cserélgetnem kell a betétet. Reggelre úgy megtelik, hogy kifolyik. És érzem, ahogy óriási darabok kijönnek. Ez nem normális? Hogy lehet rajta változtatni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
normális.az első két nap a legerősebb:Z
2010. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, változtatni nem tudsz a mennyiségén.
2010. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez sajna egyén függő, mindenkinek más .
2010. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Használj éjszakára maximális betétet ,amúgy ne aggódj,ha fáj akkor tegyél meleget a hasadra attól jobb lesz vagy tornázz egy kicsit!
2010. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez tenyleg normalis. Az elsonel en is igy voltam, az elejen ez nem gond, nyugodj meg.

14/L

2010. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Éjszakára: éjszakai betét, ami sokkal hosszabb és vastagabb mint a normál eü betét. amúgy ne aggódj, teljesen normális, de az első napokban a legerősebb a menzesz. nekem is elég erős a vérzésem, ez egyénfüggő, és sajnos nem lehet ellene tenni (max fogamzágátlóval de ez már egy másik téma).
2010. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
teljesen normális. ez egyénfüggő. de ha félóránként cserélsz betétet akkor érdemes lenne erősebb betétet használni. mondjuk super plust. vagy akár nappalra is éjszakait.
2010. jan. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
normális, nekem az éjszakai sem elég éjszakára :) túlcsordul.
2010. jan. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ahogyan előttem is írták. Tényleg próbáld ki az éjszakai betétet, én is azt használok (igaz nekem is fel kell kelnem esténként 2x cserélni, de még mindig jobb ,mint a sima betét) és nappalra is azt használok, mert erős a vérzésem. Kitartás! :)
2010. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!