Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 32-ik hétben vagyok és úgy...

A 32-ik hétben vagyok és úgy érzem kicsi a hasam. Attól, hogy nem óriási lehet bennem 3kg-os picike a végére? Mostanában fájdogál ott lent is a csontjaim meg mikor mocorog néha alig tudom elviselni. Ez normális?

Figyelt kérdés
Holnap megyek dokihoz.Nem tudom,hogy csinál e uh,de én olyan picinek érzem a hasam.Bár nem is vagyok óriási 155cm és most járok 59kg nál.Mindenki mondja,hogy pont jó a hasam meg nem is lehetne sokkal nagyobb.Február 26-ra vagyok kiírva.
2009. jan. 4. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Persze,hogy lehet benned nagy baba is.

Én amikor kismama voltam, a 38.hétbe mentem ctg-re. Ült mellettem egy csaj,néztem rá kérdő,hogy ez mégis minek ül itt ilyen kicsi hassal?? Azt hittem hogy kb. 25-27hetes lehet,magamból kiindulva. Addig-addig néztem,hogy rákérdeztem nála,hogy"bocsi,de lehet eltévetél,mert ez a ctg" Erre a csaj?boci,de jó helyen járok!!" Ő is 38. hétbe volt. Majd egymás után szültünk 3 nap különbséggel és 3220 grammos lett a babája. Őrület! :))


Úgyhogy nyugi!!

2009. jan. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nyugodj meg,attól még 4 kg is lehet a babád,hogy kicsi a hasad!Szerintem függ attól is,hogy hol helyezkedik el a placenta,ha hátsófali belül fekszik a babád.Nekem is hátsófali volt,és pici hasam volt 40-dik hétben is.A fiam 3050gr jött a világra,alig híztam,pici has,és 155 cm vagyok!SZÓVAL NYUGI!!Üdv:Zsuzsa11 hetes kisfiú anyukája

2009. jan. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Mekkora a haskörfogatod?
2009. jan. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még ez eszembe se jutott hogy lemérjem,de köszönöm szépen a válaszokat!!
2009. jan. 4. 16:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szermusz! Nekem is hátul helyezkedik el, 36 hetes kismama vagyok és "kicsi" a hasam. Ellentétben a barátnőmével neki "óriási" pocija volt, és nagy/nehéz egészséges babucit hozott a világra. Mind ketten fiút várunk/vártunk. =)
2009. jan. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem lehet benned nagy baba:)

Nekem pici volt a hasam, doki is megjegyezte...

Össz-vissz 7kg-t híztam.

40+4 voltam, amikor szültem. Ekkor kb.akkora hasam volt, mint másnak félidősen. Nem vagyok csontsovány,de kövér sem, amolyan átlagos.

Viszont amikor megszületett a kisfiam, csodálkoztam,hogy hol fért el bennem, ugyanis 59 centi és 3750g volt!

2009. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 158 cm vagyok 70,5 kg-ról indultam, és 5-6 kg jött fel rám, csak a hasamon látszik, de az sem óriási. És 37 hetesen a doki mégis azt mondta, hogy a kislányom 3200 g körül van, és teljesen átlagos méretekkel rendelkezik. Már nekem is nagyon fájnak a csontjaim, és tud nagyon kellemetlenül mocorogni!


39 hetes kismama

2009. jan. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!