Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valaki hasonló/ilyen...

Van valaki hasonló/ilyen helyzetben? Segitség.

Figyelt kérdés
25-éves vagyok 60 kg -al estem teherbe,és 78-kg al mentem szülni, a babucim 3,60 kg-al született kijöttem a kórházból 72-vel,3 hónapig tudtam szoptatni,jelenleg 10 hónapos lesz a picurkám, lement azóta 2 kg, most vagyok 70 kg tornázok minden második nap ,több mint 1 hónapja kenyér nélkül élek,nem tömöm magam minden hülyeséggel,(pedig néha szivem szakadna pár falatért, de erős vagyok) régen az anyagcserém gyors volt,és akármennyit ettem a 60 kg -maradt ...odafigyelek a táplálkozásra,de egyszerüen nem akar se a hasam lejjebb menni, se a comb se a fenék,és az úszógumik is úgyan ugy állnak. ki kellene vizsgáltatnom magam? komoly baj lehet? vagy még várjam ki azt a 2 hónapot?

2014. jún. 11. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Súlyos bajod szerintem nincs. Sokkal valószínűbb, hogy valamit nem jól csinálsz (bocsánat, hogy ezt írom, de ez szokott inkább előfordulni).

Mindenképpen írd fel egy naplóba legalább egy héten keresztül az összes kaját, amit megettél, mérési adatokkal (grammra mennyi volt az adott kaja, hogyha főtt ételről van szó, akkor alapanyagonként). Ha ide beírod, a gyakorlottabbak itt is kiszúrják, hogy mit rontasz el, ha pedig nem rontasz el semmit, akkor ez a napló kiváló "bizonyíték" és kiindulópont lehet az orvosnál, ha végül a kivizsgáltatásra szánod el magad.

2014. jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sokszor reggelizni nincs időm, ebédelni van amikor egy normál adag második fogás vagy csak leves,vacsora meg van amikor nincs étvágyam vacsira, van amikor csak 1-2 savanyu ubi,vagy 2 pár virsli,délután 3-ig eszek,utánna egész nap semmit. csak vacsi ,de van amikor azt sem.
2014. jún. 11. 23:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez kevés.

Az összes kaja grammra kell, pont azért, mert a "normál adag" finoman szólva nem jól definiált fogalom. És naplószerűen. Ha fel kell írni, akkor nem egyszer észreveszik a fogyókúrázók, hogy igazából többet esznek, mint képzelnék, vagy az egyes alapanyagokból nem megfelelő mennyiségben/arányban. Nem bántásból írom, hanem tényleg jó tanácsként, hogy vezesd azt a füzetkét, tényleg az orvosnak is hasznos lesz akkor, ha kiderül, hogy mindent faszán csinálsz.

2014. jún. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, egy mondatnyi kiegészítés: Abból, amit írsz, az derül ki, hogy reggeli nincs, ebédre csak leves, vacsorára meg két savanyú uborka. Szerintem nem ezek a valós mennyiségek, akkor már éhen haltál volna.


Na ezér kéne az a napló.

2014. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!