Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálaton...

Első nőgyógyászati vizsgálaton mire számíthatok szűzen?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Gyógyszert szeretnék feliratni, most megyek először dokihoz.

Szűz vagyok, és mint minden lány, félek.


Annyit kérdezett telefonon hogy élek e nemi életet, mondtam hogy nem, majd kérte, hogy igyak sokat, valamint hogy az sem baj ha megvan.


A víz gondolom ultrahang miatt, de az is kérdéses, hogy milyen.


Magándoktornő, a meddőséggel is foglalkozik.


Megvizsgál majd, vagy csak hasi ultrahang? Hüvelyi? Esetleg végbélen keresztül vizsgál?


Mire számítsak?


Előre is köszönöm


2014. jún. 11. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Az "igyál sokat" az garantált, hogy hasi ultrahangra utal. Az "az sem baj, ha megvan" szerintem arra, hogy valószínűleg nem lesz hüvelyi vizsgálat. Végbélen keresztüli vizsgálatra esetleg számíts.
2014. jún. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A hüvelyedbe nem fog nyúlni semmivel, végbélen át vizsgál - ha vizsgál.
2014. jún. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elszomorítalak,ha vérzel akkor is előfordulhat a bimanuális vizsgálat,ha 14 éven aluli vagy akkor végbélen keresztül,de gondolom nem ez az ábra.
2014. jún. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
14 elmúltam már, és köszönöm a válaszokat'
2014. jún. 11. 23:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül végbélen át vizsgálni azért merr szűz vagy. Én is magandokinál voltam és hüvelyi ultrahangot csinált anno, de előtte megkérdezte, hogx nem baj,nem is fájt meg semmi
2014. jún. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csinált hüvelyit és bimanuális vizsgálatot is annak ellenére hogy 15 éves szüz voltam.
2014. jún. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is, de ha így beharangozza, hogy nem baj, ha megvan a vérzésed is, akkor azért valószínűbb, hogy nem akar hüvelyi vizsgálatot csinálni. Igen-igen, vérzéssel is lehet vizsgálni, nem ez a kérdés most, hanem hogy miért emelte ezt ki külön.
2014. jún. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!