Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyerek is mehet felnőtt...

Gyerek is mehet felnőtt nőgyógyászhoz ha nincs a közelben gyerek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 20:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%

Azért azt én sem találom egészen normálisnak, ha egy férfi tini lányok nemi szervének vizsgálatára specializálódik.

Ezt inkább női orvosoknak kellene végezniük.


Ugyanúgy elkerekedne a szemem, ha az intim szőrtelenítést férfi kozmetikus végezné.

2014. jún. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Gyerekek! Szabad orvos választás van, akinek női orvos kell az olyat keressen, akinek férfi a szimpatikus, az meg olyat!

Miért kell legyalázni a másikat, ha annak más véleménye, elképzelése van a dolgokról mint egyeseknek?

Elmondod a válaszod, és kész. Ne oktass, és főként ne dorongolj le fensőbbséged hamis, vagy vélt tudatában mást!

2014. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
igen mehet,sőt egyedül is mehet,ha lenne kísérője és szégyenlős típus,hiszen azért elég intim részt vizsgál az orvos,jobb ha a kísérő szépen kinnt a váróba megvárja.
2014. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
32%

Ne vitázzunk,de valóban jobb lenne ha több női orvos lenne a nőgyógyászaton és a tini gyógyászaton is jobb lenne ha női orvosok lennének,egy kamaszlánynak eleve kínos,de még a felnőtteknek is a legintimebb testrészük megmutatni,és azért jobb ha női orvos van.


nem vagyunk egyformák nekem 12-15 évesen igen is kínos lett volna férfi orvos előtt alul levetkőznöm.Pont ezért nem tartom azt sem jó dolognak hogy fiú gyerekekhez meg iskolaorvosi vizsgálaton női orvos hívnak és intim vizsgálatot akarnak végezni.Ahogy én nő korábban lánynként nem vizsgálatattam volna meg intim részem iskola orvossal,főleg ha az ellenkező nemű is így fiúknál sem jó megoldás ez.Elég megalázó.Ahogy lány gyereknek is megfelelő orvos keresünk,szakemberhez visszük úgy fiúnál sem mindegy mit tapasztal.-De ez más téma.Ezzel is fogalalkozni kellne.

2014. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!