Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Budapest, nőgyógyász állami?

Budapest, nőgyógyász állami?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Budapesten élek idén kezdtem itt az egyetemet, nőgyógyászhoz szeretnék menni fogamzásgátlót felíratni.

Életemben először most mennék nőgyógyászhoz.

Van ahova ellehet menni? beutaló, lakcímkártya nélkül, és nem magán rendelés? És olyan kellene ahol nem szeptemberbe kapok időpontot, ha létezik ilyen hely letudnátok írni?

VI. kerületbe lakok ,de igazából a város akármelyik pontjára eltudok jutni ha kell.



2014. jún. 17. 15:11
 1/2 anonim válasza:
Szia! Ha nem akarsz fizetős magánrendelésbe menni, és egyébként még évekig itt fogsz tanulni, akkor szerintem keresd meg a budapesti lakhelyedhez legközelebbi háziorvosi rendelőt, menj be és találomra válassz ki egy háziorvost, azzal, hogy szeretnél átjelentkezni hozzá(szabad orvosválasztás van). Kis papírmunka után kész is. Ezután nekiszegezheted a nőgyógyászati kérdést, ő meg beutal egy szakrendelőbe, ahol egy nőgyógyász felírja ingyen. Én úgy tudom ez a hivatalos módszer. De ha szeretnéd tudok küldeni jófej privát nőgyógyász kontaktot.
2014. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem akarok fizetős helyre menni :/
2014. jún. 17. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!