Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért hullik a hajam? Tudtok...

Miért hullik a hajam? Tudtok rá valami megoldást vagy valami vitamint erre?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sokat hullik a hajam, és nem tudom,hogy miért lehet ez.Pedig régebben nem volt így.Ez lehet a stressz is?
2010. jan. 3. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Meglehet,hogy a stresz miatt van.

De amúgy télen mindenkinek jobban hullik a haja :)

2010. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha nem múlik el a hajhullásod, mindenképp keress fel orvost, én is ezt tettem nemrég, kikérdezett mindenről, és nem talált semmit, így elküldött mindenféle vizsgálatra. most oda járok, remélem kiderül az ok.
2010. jan. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a válasz!

Majd lécci írd meg,hogy mi lett az eredmény.

Előre is köszi!

2010. jan. 4. 21:12
 4/6 anonim ***** válasza:

2. vok

vérvételen voltam eddig, annak az eredménye nagyon jó lett, úgyhogy egy lehetőség kizárva. jövő héten megyek fül-orr-gégészetre, meg utána vmikor allergia vizsgálatra, de nagyon remélem hogy kiderül mitől lehet.

2010. febr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen, hogy vissza írtál!

Remélem nincs semmi komolyabb bajod.Az is lehet,hogy az életviteleden kellene kicsit változtatni.Pl: kevesebb stressz

Jobbulást kívánok!:)

2010. febr. 8. 20:02
 6/6 anonim ***** válasza:

szia, ismét én vok

megvolt a fül-orr-gége vizsgálat, ott vettek mintát a mandulámról, elküldték laborba, mert az orvos gyanakodott rá hogy köze lehet a hajhullláshoz, de annak az eredménye is negatív lett. most gondolkodunk hogy mi legyen, de lehet hogy elmegyek egy hajgyógyászatra, hátha ott jobban megvizsgálják mint a bőrgyógyász.

2010. febr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!