Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szemölcs a szeméremajkakon....

Szemölcs a szeméremajkakon. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Amikor kialakult, elsőnek azt hittem, csak megvágtam borotválkozás közben, nem néztem meg tükörben, csak tapinta lehetett a kis rücsköket. Aztán hogy nem múlt el, párom jobban megfigyelte (annyira kicsik, hogy alig láthatóak), és mondta hogy ez bizony nem seb, hanem valami teljesen más.

Időpontot kértem a nőgyógyásztól, 2 hónap múlva kaptam is, de elég bizalmatlan vagyok, és valahányszor mentem vizsgálatra, mindig másik dokihoz mentem (5-en vannak a helyi sztk-ban), hogy megtaláljam azt akiben legjobban tudok bízni, hát nem sikerült. Azt mondta, le kéne égetni valahogy, hát már a gondolatától is összepisilem magam, de elég öreg doki, valahogy úgy tűnik nekem hogy nincs már a toppon. Nem akarok megint várólistára kerülni, de ezt a szemölcsöt muszáj eltűntetni, szóval tudnátok segíteni, ha volt ilyen valakinek, hogyan kezelték, hol, mennyibe került, mennyire volt kibírható. Ajánlanátok nekem nőgyógyászt (lehetőleg hölgyet), akiben bíztok Budapest és Cegléd vonalában?



2014. jún. 22. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem jó jel a szeméremtesten lévő szemölcs, lehet HPV is.

A leégetés pedig nem olyan, hogy lelocsolnak benzinnel és rádobnak egy égő gyufát :)

2014. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínű condyloma. Menj orvoshoz minnél hamarabb.
2014. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ne nézz már hülyének, tudom hogy nem olyan, de akkor is rossz érzés lehet, olyan ciki mikor egy idegen pasi fogdossa, még akkor is, ha orvos. Szeretnék találni egy olyan orvost, akiben megbízhatok, és akihez visszajárhatok. Elfelejtettem írni, hogy magán kell, nem sztk-s!!
2014. jún. 22. 13:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki, napi 10-20 nőt fogdos ha nem többet.

Olyan neki ez a dolog, mint neked egy csirkemellet felszeletelni.

Ha budapesti vagy tudok ajánlani egy nagyon jó dokit.

2014. jún. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem pesti vagyok, de a lakóhelyemen csak sztk-s doki van, szóval írtam is hogy Cegléd és Bp közt tudok mozogni.
2014. jún. 22. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos volt, több is. Egy nagyobbat lézerrel égették le, kegyetlenül fájt. A többi, apró szemölcsöt ecsetelővel kellett kenegetni. Ez nem fájdalmas, viszont hosszadalmas.

Utána hetente, kéthetente kellett járnom a dokihoz, hogy ellenőrizze elmúlnak-e.

A párodnak is el kellene mennie megvizsgáltatnia magát, mert visszafertőzhet téged akaratlanul is.

A bugyikat, törölközőket, ágyneműket magas hőmérsékleten mosd amíg el nem múlik.

Furcsa, hogy ilyen hosszú a várólista, nekem sima sztk-s rendelésen egyből megcsinálták.

A többiben sajnos nem tudok segíteni.

2014. jún. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nekem is furcsa, 4 vagy 5 nőgyógyászunk van egy 20ezer fős városra, napi 4-6 órákat vannak bent, és egész nap áll kint a sor, időpontot kell kérni, 2 hónap múlva kapsz, mire vagy megdöglesz, vagy már semmi bajod.

Ezért akarok magán dokihoz menni. Segítsetek, kivel van jó tapasztalatotok?

2014. jún. 23. 09:46
 8/8 rizsaa válasza:
Elmúlt végül ? Doki mit mondott ?
2022. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!