Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy 15 évesen...

Normális, hogy 15 évesen nincs szinte semmi mellem?

Figyelt kérdés
Eléggé zavar, hogy ennyire lapos vagyok. A ruhák sem állnak jól nekem és így tök aránytalan vagyok. Nem vagyok túl vékony inkább közepes, egy kis enyhe felesleggel, de ami még tényleg nem zavaró, tehát a lényegre térve totál átlagos alkatú. 13 évesen megjött a menstruációm, tehát nem is vagyok olyan kifejezetten későn érő típus. A családomban a nőknek mind nagy/vagy közepes méretű melle van. Anyukámnak nagyon jó alakja van és nagy mellei. 175 centi és 63 kiló és 85E-s melltartót hord, tehát nem is duci és még is nagy mellei vannak, ugyan úgy ahogy a családban több nőnek is. Ezért nem értem, hogy miért van az,hogy én mégis ilyen lapos vagyok. Semmi mellem 75/A-t hordok. 9 éves lehettem amikor elkezdett nőni a mellem akkor nőtt valamennyit minimálisan aztán egyszerűen megállt a fejlődésben. És így utálatos körte alakom van ami meggátol abban, hogy olyan ruhákat hordjak amik tetszenek, például ilyen típusú szűk fazonú ruháról még csak nem is álmodhatok [link] Mert ami felül jó abban alul nem férek bele, ami meg alul jó, az felül nevetségesen nagy.A barátnőim gyakran cikiznek meg mások is a suliban , hogy ennyire nincs semmi mellem és már baromira idegesít. Más velem egykorú barátnőimnek bezzeg már egészen régóta normál méretű mellük van, ami arányos a testalkatukhoz.

2014. jún. 25. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Van akinek A-nál sose nő nagyobbra, az is normális. :) Ez teljes mértékben genetika, rajta segíteni nem tudsz.
2014. jún. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért szerintem igen nagy neveletlenség valakit konkrétan cikizni emiatt. Nekem volt egy barátnőm, akinek tényleg szinte semmi melle nem volt, de soha nem szólt be senki neki emiatt, mondjuk jól, csinosan öltözött, adott magára. Lehet, hogy akkora marad a melled amekkora most és akkor meg kell békélned ezzel a helyzettel. Én is szeretnék nagyobbakat, de 75B-vel mondhatjuk elégedett vagyok. Ha semmiképpen nem tudod elfogadni akkor lehet még a plasztikát választani, de szerintem hülyeség. Szeretik a nagy melleket a férfiak, de azért nemcsak azt nézik hidd el, illetve ha valakinek tényleg csak az a fontos, azzal én össze sem jönnék, ritka felszínes ember lehet.
2014. jún. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még mindig én. Anyukádat ne irigyeld, inkább sajnálni való, hogy ekkora cicije van. Szegénynek biztos fájhat tőle a háta :(
2014. jún. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is sokáig kis mellem volt, vagyism konkrétan semekkora, 14évesen nőtt egy kicsit, így 85/B-s lett. A Családomban mindenkinek nagy melle van. Én mindenáron úgy gondolta,hogy majd ha "nagy" leszek megműtettem magam, majd megismerkedtem az első szerelmemmel, és elfogadtam magam úgy ahogy vagyok, azóta meg sem fordult a fejemben a műtét, én mindig tartottam tőle,hogy gúnyolni fognak, de ilyen nem történt,sőt az osztályban több olyan lány volt akiknek A-s kosarú melltartót kellett, de őket sem cikizték.
2014. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem 24 évesen sincs.:D Ugyanakkora a méretem, mint neked. Ha egyébként minden stimmel (tehát pl. normálisan megjön stb.), akkor lehet, hogy Te egyszerűen ilyen géneket örököltél. Egy ideig még fura lesz, hogy ekkora marad, de pár év alatt megszokod. Különösen, hogy a pasik egy része kifejezetten ezt szereti, ez tapasztalat.;)Nyugi és kitartás, ezek az évek ilyenek.
2014. jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
16 leszek kedden,nekem is szinte semmi nincs,emiatt ne aggódj!! ha meg annyira zavar hogy kicsi,használj push-up melltartót,én is azt használok! hidd el csodákra képes :)
2014. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Az első lépés: elfogadod magad úgy ahogy vagy!:)

Második: Nem szégyelled magad így sem mások előtt,mered önmagadat adni!

Harmadik: Észre fogod venni,hogy igazán a belső tulajdonságaid,értékeid számítanak és a kisugárzásod,ahogy más emberekhez fordulsz:)

2014. jún. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én 16 vagyok és nekem is ekkora a mellem, sőt egész kosarast nem is hordok mert elvesznék benne. Viszont a félkosaras push-up jó rám. Engem most kezdett el egy kicsit zavarni, de lehet hogy nem valami nagy viszont sokkal könnyebb a sportolás és egyéb más. Minden rosszban van valami jó. :)
2014. jún. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lányok, ne aggódjatok a mellméret miatt!!! 30 éves vagyok, és nekem 70A-s a méretem. Szaküzletben szoktam venni melltartót, mert a legtöbb helyen 75B-vel kezdődik, de ettől függetlenül lehet nagyon szépeket venni. Értelemszerűen mély kivágású ruhákat nem lehet venni (amiket nem is kedvelek), de más ruhák meg jobban állnak, mint a nagyobb mellű nőkön. Ez olyan, mint hogy nem minden szín áll jól mindenkinek. Ahogy egy korábbi hozzászólásban is volt: sportnál kifejezetten előnyös. :) Őszintén szólva én nagyon imádom a kicsi cicijeimet, még soha nem volt hátrányom emiatt. :)
2014. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!