Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek jelentkezhet...

Szerintetek jelentkezhet másfél év után fogamzásgátló mellékhatásaként az állandó étvágy és a pattanások?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam pattanásos, most pedig tele van az arcom. Ráadásul állandóan étvágyam van, szerintem ez nem normális. Az elmúlt 4 hónapban kb. 6-7 kilót híztam:( (most 59 kg vagyok, magasságom 156). Azt hittem eleinte, hogy szakítás, szerelmi bánat az oka a megnövekedett étvágyamnak, de most már talpra álltam lelkileg, viszont az éhségérzet nem múlt el. Mit tegyek? A fogamzásgátlót menstruációs görcsök ellen írta fel a nőgyógyász, és amióta szedem megszűntek a görcsök és a rosszullét abban a pár napban. Emiatt nem akarom abbahagyni a szedését, mert mi van, ha más fajta fog.gátló nem érné el azt a hatást?

23L



2014. jún. 27. 20:13
 1/1 anonim válasza:
Igen lehet a fogamzásgátlótól, nekem is az egyik fajtától pattanásos lettem, pedig én se voltam sose. Az étvágyad is nőhet tőle, de lehet érdemes lenne elmenni egy hormonvizsgálatra, mert felborulhat az egyensúly és az is okoz ilyen problémákat.
2014. júl. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!