Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! 13 éves vagyok, és az...

Lányok! 13 éves vagyok, és az osztályomból már mindenkinek megjött a menstruációja, nekem nem. Most mi van?

Figyelt kérdés
Tehát már mindenkinek megjött a menstruációja kivéve nekem...és nagyon parázok...már eszembe jutott olyan is,hogy van valami betegségem,mert szokott viszketni,meg hogyha széttárom a lábam,büdös jön belőle...most mi van???

2014. jún. 28. 01:58
 1/9 anonim válasza:
Nemlehet hogy azért büdös mert nem mosod ki rendesen? Ja vagy am lehet gomba is ha viszket
2014. jún. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Alaposan mosd meg, rendszeresen.

Szólj anyukádnak.Lehet, hogy csak te reagálod túl, de ha fertőzés, akkor menjetek el orvoshoz.

Ne aggódj,van,akinek később jön meg.

2014. jún. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne várd annyira,nem olyan jó az:) Nekem 15 évesen jött meg,szóval nyugi.
2014. jún. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szétrakod a lábadat, és úgy is büdös jön belőle, hogy fürdesz naponta rendszeresen, és még folyásod is van, akkor ezzel orvoshoz kell fordulni. Ha nem lesz kikezelve a fertőzés, abból komoly bajok lehetnek.


Az meg, hogy mikor jön meg, tök egyéni dolog, ha anyukád későn érő volt, akkor jó eséllyel te is az leszel. Ha már nő a cicid, szőrösödsz, akkor van esély rá, hogy hamarosan betoppan. Ha nem, az se baj, 16 éves korodig várhatsz az orvoshoz menéssel (ezzel a problémával! A fertőzéssel nem!)

2014. jún. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Addig örülj,míg nem jön meg!!!:) Fogod azt e még k**** anyázni :)
2014. jún. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
te*
2014. jún. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

16-17 éves korodig bármikor megjöhet. Ennek nincs köze a betegséghez.

A büdös azonban fertőzésre utal (gombás és baktériumos is lehet, NEM CSAK GOMBA LÉTEZIK A VILÁGON!!!), és azzal el KELL menni orvoshoz, különben akár életre szóló következményei is lehetnek (meddőség)

2014. jún. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Doruss ***** válasza:

Ha büdös, tényleg orvoshoz kéne menned.

Amúgy meg ne aggódj, én is hasonló cipőben jártam anno. Nyolcadik osztály végén jött meg nekem először (14 évesen), mindenki másnak már legalább 1 éve megvolt. Engem is zavart kicsit, és én sem hittem el, hogy ennek örülni kell, mert fogom még szidni eleget, szóval megértelek. De tényleg nem kell aggódni. Nem vagy ezzel egyedül :))

18/L

2014. jún. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A büdösség és viszketés gombára is utalhat. Beszélj anyuddal.
2014. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!